Ryanair nástup

Mega výprodej u Ryanairu do celé Evropy nejen z Prahy. Letenky od 258 Kč

7 komentářů
2021-05-19T08:15:00+02:00

O akci

Dnešním ránem si nízkonákladový dopravce zajistí jistě stovky či tisíce cestujících. Nabízí totiž zpáteční letenky během června za pouhých 258 Kč s tím, že je na výběr na dvě desítky destinací jen z Prahy.

Letět můžete například do Itálie, kam vám postačí antigenní test, a to konkrétně do Pisy, Pescary, Boloni a Benátek. Další destinace které za to stojí z pohledu koronavirových restrikcí budou Marseille, Bordeaux, Budapešť či Košice. Všude tam najdete zpáteční letenky včetně všech poplatků za 258 Kč na osobu.

Kdo to nemá daleko do Vídně, využije zase spoje například do chorvatského Dubrovníku, Bukurešti, Sofie, Varšavy, Říma...

Nezapomeňte si ohlídat koronavirová opatření a restrikce na vstupu, k tomu vám poslouží následující odkazy:

Pomůžete nám dostat se zpátky na nohy? ✈️❤️🌍 Koupí služeb skrz tyto odkazy nás podpoříte provizí a konečná cena se pro vás nemění, děkujeme!

Flexibilní podmínky letenek vám umožní změnit cestu do 30.6. pro odlety až do 31.10.2021. Počítejte však s tím, že je nutné hradit rozdíl v ceně letenky.

  • Ušetříš až 74 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč
  • Hledej v období Červen 2021

Kde koupit

PRG/Praha
BLQ/Boloňa
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
BTS/Bratislava
CFU/Korfu
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
VIE/Vídeň
DBV/Dubrovník
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Boloňa, letiště Bratislava, letiště Korfu, letiště Vídeň, letiště Dubrovník.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2021-05-19T06:58:58+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petr _68
Petr _68
před rokem

Všude testy a pakárna, radši počkám.

Martin Vícha
před rokem

Na x tou vlnu v září? 😁 To se načekáš.

Avatar uživatele Petr _68
Petr _68
před rokem

Myslím, že už bude klid až se to proočkuje.

Avatar uživatele
Klára Stehlíková
před rokem

Chápu to správně, že při cestě do Marseille/Bordeaux je potřeba pouze PCR test při odletu, dále antigenní ve Francii + PCR v ČR po návratu ? Pokud ano jsou to pořád skoro tři tisíce kč jen za testy...:(

Martin Vícha
před rokem

Do června daleko... co jsem včera četl, tak má Francie dělat pro turisty PCR na příjezdu zdarma, ale ještě není datum od kdy. No co, koupeno a maximálně těch 260Kč propadne, no...

Avatar uživatele
Marek
před rokem

Ahoj, U destinací z prahy máte špatně nastavený link, nic to po kliknutí nevyhledá ;) snad všem dojde, že si mají cenové rozmezí sami zadat :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před rokem

Ahoj Marku, díky za info. Koukám ale, že Ryanair změní budget v url na 150 pokaždý, takže i když byl odkaz správně, dělá to tuhle neplechu. A nenacházím způsob, jak mu říct co má přesně dělat :) což u Ryanairu není překvapením

Další akce