Santiago de Chile: letenky z Prahy - 13.248 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele StegurovaM

Dobrý den, je možné si pří cestě zpět zdržet pár dní v Argentině? díky moc

Dobrý den Martino, bohužel. Samotná akce do Argentiny zde - https://www.cestujlevne.com/buenos-aires-letenky-prahy-argentiny-9-509-kc/

Avatar uživatele jirinetrefa

To se mi zrovna hodilo. Z Madridu jsem volil přímý let s ČSA za 2500,-. Na rozdíl od Ryanair je to včetně zavazadla.

Avatar uživatele stepano

Hledám parťáka/parťačku na 14 dní .... Jel by někdo? první polovina listopadu.

Avatar uživatele gabi.is.smiling

Dobrý den Dave, chci se zeptat, zda je možné v této akci (při těchto cenách) sehnat letenku Santiago- Praha. Odlet někdy v prosinci/leden, návrat v březnu. Děkuji předem moc za odpověď. Gabi

Avatar uživatele Jarda85

Dobrý den Gábi, otočením směru letu a tím dosáhnoutí stejné ceny je téměř nereálné. Trh je v Chile a celé JA úplně odlišný. Mrknul bych bych na místní weby prodejců letenek, z Evropy máme jiné výsledky než obdržíte Vy.

Avatar uživatele gabi.is.smiling

Díky Tony za odpověď. Škoda, ale počítala jsme s tím. Díky moc!

Avatar uživatele eva.do

Dobrý den, prosím, je možné v nějakém z těchto levných termínů najít termín od poloviny prosince do poloviny ledna pro dva dospělé a dvě děti? Zkoušela jsem to hledat a nic mi to nenachází... už hledám několik týdnů..:-(((

Dobrý den Evo, bohužel chcete letět ve velmi exponovaném období, kde ani tento tarif neumožní pobyt dle vašich preferencí. Chcete-li srazit cenu dolů, je nutné se uzpůsobit jiným termínům pobytu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

Honem, dokud jsou místa!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

A už tam budem?

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Chile  

Okouzlující země plná kontrastů

Chile se nachází na jihozápadě Jižní Ameriky, tvoří úzký pás země mezi Tichomořským pobřežím a Andami. Tento stát je typický svým úzkým a podlouhlým tvarem, který od severu k jihu dosahuje více než 4.000 km, zatímco průměrná délka od západu k východu se pohybuje pouze kolem 140 km. K Chile patří také Velikonoční ostrov a část antarktického území. Sousedními státy jsou Peru, Bolívie a Argentina. 

Díky své netradiční rozloze nabízí Chile turistům rozmanitou nabídku přírodních krás ovlivněných odlišnými podnebnými pásy. Na severu země můžete navštívit některý z národních parků na náhorní plošině Altiplana, obdivovat nejsušší poušt Atacamu s jasnou večerní oblohou ideální pro pozorování hvězd. V centrální části navštívíte světově proslulé vinice, okusíte život v chilské metropoli nebo si v červenci zalyžujete.  Na jihu se seznámíte s kulturou místních indiánů kmene Mapuche, zdoláte aktivní sopku a večer necháte unavené tělo relaxovat v termálních lázních. Jak se budete přibližovat ledovcům v Patagonii, začnou vám docházet slova, protože zážitky z tak krásných a nedotčených míst lze jen těžce popsat. Třešničku na dortu při návštěvě Chile vám zprostředkuje pohled na sochy Moai a ochutnávka kultury Rapa Nui na Velikonočním ostrově.

Průvodce pro Chile