Chile

Přímé lety do Santiaga de Chile z Itálie během května - 10.991 Kč.

4 komentáře
2016-02-16T12:03:45+01:00

O akci

Novinkou v letovém řádu u italských aerolinek Alitalia se od května stává jihoamerické Chile. V aktuální promo akci můžete zakoupit lety z Itálie právě do Santiaga de Chile za 10.991 Kč na pohodlných přímých letech. Nabídka je omezena pouze na měsíc květen, kdy v Chile panují příjemné teploty okolo 20°C.

  • Řím - Santiago de Chile (přímý let) za 10.991 Kč rezervuj >>
  • Miláno - Santiago de Chile za 10.981 Kč rezervuj >>
  • Benátky - Santiago de Chile za 10.994 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: 01.05. - 31.05.2016
Lety z Milána a Benátek jsou s přestupem v Říme. Využijte je pro kombinaci pobytu v těchto městech.

Před cestou

Chile bez víz

Do Chile nepotřebujete při pobytu do 90 dní turistická víza.

Přípoj do Itálie

Ideální k přípoji na římské letiště Fiumicino jsou lety se společností ČSA - při ceně do 4 tisíc korun naleznete plně navazující spojení. Alternativou je spojení se společností Wizz Air na letiště Chiampino v omezených termínech za cca 2.000 Kč - nutno přejet mezi letišti.

Na ostatní letiště se dostanete nejlevněji s aeroliniemi Wizz Air a easyJet.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-02-16T13:03:45+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele exetera
exetera
před 8 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se objevují akce na lety do Santiaga i z Prahy/Vídně/Mnichova a za kolik se dá pořídit "rozumná cena" takové letenky. Zajímá mě období zima/jaro 2017 (zkoušel jsem namátkou PRG-Řím-Santiago v lednu a cena byla kolem 24 tis.:-( Díky, Jirka

Avatar uživatele janaprochazkovamv
janaprochazkovamv
před 8 lety

Ahoj. V júly potrebujem letieť do santiaga, pravdepodobne iba jednosmerne. Mohli by ste mi poradiť kde a kedy kupovať letenku? Cez Condor sa teraz pohybujú medzi 700-800€ a neviem či čakať alebo kúpiť. Zlacnejú? Prípadne neviete o inej spoločnosti?

Avatar uživatele essin
essin
před 8 lety

Jana: no tohle jsou bohužel normální ceny za lety do Santiaga (že je to jednosměrné, to tam zpravidla nehraje roli), krátce před odletem jsou ceny přes 1000 eur. Myslím, že kromě nějaké promo nabídky nebo erroru to asi lepší nebude.

Avatar uživatele
mikir
před 8 lety

V Santiagu jsem pracoval 3 tydny, je to zajimave mesto s prijemnym centrem i prijemnymi lidmi chodival jsem si zahrat sachy na venkovni sachovnice, je tam docela dost zelen, .nedelni vylet mistni delaji na kopec , z ktereho je pekna vyhlidka ,docela blizko je do Valparisa nebo do San Antonia k mori ubytovani se da sehnat hodne levne ..no a samozrejme pak cestovat po celem Chile nebo nakouknout do sousedni Bolivie ..lazenske stredisko La Sarena je dostupne autobusem behem jednoho dne a otamtud je pak mozne pokracovat pres Antofagastu do sousedni Bolive pripadne jinym smerem do Argentiny rozhodne sympaticka cena do jizni Ameriky , jen ten kveten si nejsem jisty ,,ja tam byl od prosince do dubna

Další akce