Senegalské loďky

Senegal na týden z Prahy v 4* resortu s all-inclusive. Zájezd od 16 490 Kč

4 komentáře
2022-05-12T09:44:09+02:00

O akci

Exotickou novinkou na poli organizovaných zájezdů je Senegal, který se po dlouhé covidové pauze znovu otevřel turismu. Létat se začne 17.5. jednou týdně přímým letem z Prahy, a to do dvou resortů na pobřeží Atlantiku:

Toužíte-li po exotické dovolené bez turistů, je Senegal právě teď tou nejlepší volbou. Počasí v Senegalu hlásí stabilní teploty okolo 28 °C a jasnou oblohu.

Pro vstup do Senegalu je vyžadován test nebo očkování.

  • Ušetříš až 13 % oproti obvyklé ceně 19 000 Kč

Kde koupit

4 hvězdičky
All-inclusive
16 490 Kč
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2022-05-12T08:44:09+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele TomAJerry
TomAJerry
před 10 měs

dofuam ze takove nabídky budou červen, červenec, asi 1000 lepsi nez za 20 tisic pro jednoho do řecka

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před 10 měs

Na týden je tam atrakcí dost. Koukla jsem na mapu a nedaleko Dakaru je ještě růžové jezero Retba. Za tuhle cenu na týden bych neváhala, ale bohužel jsem zaměstnaná a až do září má rozplánovanou dovolenou a koupené letenky. Rozhodně je to ale krásný tip na chladné měsíce, no ale pořád mám strach, že na podzim se zase všichni zblázní z covidu :(

Avatar uživatele
Hynek
před 10 měs

Jo ale doprava vlastní do Afriky

Jakub Langer
před 10 měs

Řekl bych, že zájezd od CK je spojení dopravy, ubytování, stravování, popř. nějakého animačního programu. A přímý let z Prahy do Dakaru vypadá na SW.

Tu lokalitu La Somone jsme jednou viděli zblízka, když jsme na loďce přepluli z restauračky Rasta-bar na protějším břehu řeky. Kousek od senegalského nej plážového letoviska Saly. Na relax asi fajn, pár aktivit v okolí se jistě také najde (Dakar, Saly, rezervace Bandia, město z mušlí Fadiouth) , stále v Sahelu. V jistých obdobích zelenější Gambia 🇬🇲 a Casamance 🇸🇳 jsou už celkem daleko, to by bylo jedině na jinej trip ...

Další akce