Singapur

Letenky do Singapuru

Na jaká letiště se létá?

V Singapuru najdete 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště v Singapuru

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Singapuru?

Typická cena letenky z Prahy, Vídně nebo Německa do Singapuru se pohybuje mezi 14 a 15 000 Kč. Na tyto částky byste se měli dostat po velkou část roku bez větších problémů.

Akční ceny nízkonákladové aerolinky Scoot můžou zhruba 2x ročně klesnout i pod 10 000 Kč při cestě pouze s příručním zavazadlem.

Kde koupit nejlevnější letenky do Singapuru?

Letenky do Singapuru si nejjednodušeji vyhledáte v našem vyhledávači, který srovná všechny aerolinky podle ceny nebo délky letu. Při akcích společnosti Scoot kupujte výhradně přímo na jejich webu flyscoot.com.

Letenky můžete kupovat i přímo na stránkách leteckých společností, nejčastěji Qatar Airways, Emirates nebo KLM.

Kdy jsou letenky do Singapuru nejlevnější?

Ceny letenek do Singapuru jsou velmi podobné napříč rokem. Výjimku tvoří termíny přes Vánoce/Nový rok a letní prázdniny, kdy koupíte letenku nejdráž. Doporučujeme řešit koupi letenky alespoň 3 měsíce před cestou. V případě společnosti Scoot se akční nabídky objevují 6 až 9 měsíců před odletem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Singapuru?

Preferujete-li přímý let na úkor služeb na palubě, podívejte se na nabídku low-cost aerolinky Scoot, která létá bez přestupu z Berlína. Další přímé lety provozuje Lufthansa z Mnichova, kde jsou však ceny výrazně vyšší než u letů s přestupem. Ty nabídne většina velkých evropských nebo asijských aerolinek.

Pozor si dejte na nabídky s čínskými společnostmi, které mohou obsahovat velmi dlouhé přestupy a také na společnosti Air France a KLM, které v základní ceně nenabízejí odbavené zavazadlo.

Jak dlouho se letí do Singapuru?

Přímý let z Berlína do Singapuru letí 11 hodin. Cesta z Prahy či Vídně s přestupem trvá většinou mezi 15 a 20 hodinami dle délky transferu.

Letenky na jednotlivá letiště

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců