5 míst, která doporučujeme v Singapuru navštívit

Hotel Marina Bay

Marina Bay

Záliv v centrální části Singapuru je obchodním distriktem a hlavním důvodem, proč se do Singapuru vydat. Své krásy vám představí zejména v nočním osvětlení mrakodrapů, hotelu Marina Bay Sands, na jehož střeše najdeme světoznámý bazín, ruského kola a soch lvů podél zátoky. Stanice metre v této lokalitě: City Hall, Raffles Place, Marina Bay, Bayfront, Downtown, Esplanade a Promenade.

Zobrazit popis
Sentosa

Sentosa

Zábavní park na jihu země je synonymem pro singapurské pláže a hlavní zábavu země. Skydiving centrum, největší vodní akvárium, aquapark a spoustu atrakcí na vás čeká právě zde. Na ostrov jezdí automatizovaný vláček za 13 S$ nebo lanovka za 33 S$ ze stanice Sentosa Station.

Zobrazit popis
Botanická zahrada v Singapuru

Botanické zahrady

Singapore Botanic Gardens je oázou klidu v betonové džungli. Svůj domov zde našly desítky druhů flóry i fauny a najdete zde Národní zahradu orchidejí. Nachází se v severní části země u stanice metra Botanic Gardens.

Zobrazit popis
Kampong Glam

Kampong Glam

Ponořte se do historie a zapomeňte na uspěchaný Singapur. Najdete tu přes 190 let starou Sultánovu mešitu, malajské centrum dědictví Malay Heritage Centre a butiky v Haji Lane. Kampong Glam se nachází nedaleko stanice metra Bugis.

Zobrazit popis
Letiště Changi v Singapuru

Letiště Changi

Ano, i letiště v Singapuru stojí za návštěvu. Každoročně vyhlašované nejlepší letiště světa je skutečnou ukázkou toho, jak by mělo cestování letadlem vypadat. Během přestupů navštivte slunečnicovou, kaktusovou nebo orchidejovou zahradu, zaplavte si v bazénu, dojděte si na masáž nebo jen relaxujte u promítaného filmu v místním minikinu.

Zobrazit popis
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu