Sleva 20 % u Wizzu aneb z Prahy do Tel-Avivu za 1.654 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Poznejte kulturní a náboženské kontrasty Svaté země, vydejte se do Jeruzaléma ke Zdi nářků, na Olivovou horu nebo k Mrtvému moři. S dnešní 20% slevou u WizzAiru se do Izraele dostanete doslova za pár šupů.

Nejlevnější zpáteční letenka z Prahy do Tel-Avivu je k mání za 1.654 Kč, cena je podmíněna vlastnictvím nebo nákupem ročního členství Wizz Discout Club, o němž píšeme podrobněji v tomto článku.

  • Letenku Praha - Tel-Aviv rezervujte na www.wizzair.com
  • 22. - 29. května za 1.654 Kč
  • 15. - 22. května za 1.734 Kč
Na cestu byste si měli vystačit s malým kabinovým zavazadlem, které může mít maximálně 42 × 32 × 25 cm bez omezení hmotnosti. Ostatní zavazadla, jako je větší kabinové nebo zapsané, jsou za příplatek.

Pátrání po cenných a užitečných informacích ohledně dopravy v Izraeli vám ulehčí následující tipy a postřehy:

od čtenářky Martiny:

- doprava Jerusalém – Mrtvé moře (Ein Gedi): z centrálního autobusového nádraží jezdí autobusy cca jednou až dvakrát za hodinu (busy 486 a 421) každý den kromě šabatu, autobus staví u cesty jen pár metrů od moře, přístup k moři v Ein Gedi je zdarma, cesta stojí 80 šekelů zpáteční

- šabat: během soboty není možné se v Jerusalémě dostat ke Zdi nářků a na Chrámovou horu, zbytek Starého města je přístupný, Olivová hora také.

Další informace naleznete v našem diskuzním fóru, kde můžete svými radami přispět i vy, pokud jste už ve Svaté zemi byli.

TIP: Narazili jsem na zajímavý web Čecha, který střídavě žil(žije) v Izraeli

Tento web je bezednou studnou vyčerpávajících informací o Izraeli od A do Z. Nemusíte se ani shánět po knižním průvodci.

[start][zeme]Izrael[/zeme][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][isr][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Chogori

Ahoj, myslíte, že se ještě letos objeví akce na TLV na duben/květen (tak do 2.5 tis). Jedno jestli z PRG/BUD/KTW... Díky.

Avatar uživatele hhmusic

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/363473-pri-teroristickem-utoku-v-jeruzaleme-bylo-zraneno-pet-zen.html Nepodceňujte tam tu situaci, nebo buďte opravdu maximálně obezřetní.

Avatar uživatele adresa.na.spam

Naopak, nedělejte si ze situace tam žádnou hlavu. A to se považuji za obezřetného člověka...

Avatar uživatele obywan

Sleva 20% je dnes na všechny lety? Sleva platí i když budu kupovat členství zároveň s letenkama? Potřebuju letenku BRQ-EIN a cena se mi ukazuje stejná jako před pár dny bez slevy :(

Oby: členství koupíš po vybrání letu. Vybírej pečlivě, některé dny jsou dražší, jiné naopak za pár korun.

Například 29.5. odlet a 15.6. návrat celkem za 535Kč (plus členství 899Kč, pokud ho nemáš koupené z předešlých letů). Za 535Kč se nedostanu ani do Brna na letiště, to je prostě paráda :)

Avatar uživatele mkracalikova

Prosím, ta sleva 20% se odečte z ceny letenky pro členy klubu,že? Tj. z té slevněné. je to tak? Kdy se mi ta sleva objeví? Jak mám postupovat, když ještě v tuto chvíli členství nemám ale ráda bych si ho s letenkou koupila, aby se dala sleva uplatnit? Děkuji

Avatar uživatele lukas

Markéto, když vyhledáte letenku, vidíte hned dvojí ceny, nahoře "neklubová" a pod ní "klubová" s již započtenou slevou, členství lze vybrat níže, bude připočteno k nákupu s klubovými cenami letenek.

Avatar uživatele sinful.girl

:D ježiš za 3200 do izraele přímo z prahy s kuframa a ještě je vám to moc:D tak si kupte lístek na tramvaj letěla bych hned, kdyby to bylo o pár měsíců později

Avatar uživatele karel.rakos

to petr: muzes se checkinout online a pak jenom zahodit na letisti zavazadlo na pas a neplatit checkin to turner: mivali levnejsi zavazadlo na kratky lety a do ISR bylo vzdycky drazsi, ale nevim, mozna to zmenili

Avatar uživatele petr.novotny111

Měl bych prosím jeden dotaz, pokud si u wizzairu dokoupím velké zavazadlo, které se běžně odbavuje u checkinu, mohu zároveň zaškrtnout online checkin, který je zdarma? To znamená je v ceně zavazadla i jeho odbavení, nebo v případě, kdy mám větší zavazadlo musím ho zaplatit a zároveň si zaplatit checkin na letišti? Děkuji moc

Avatar uživatele adresa.na.spam

Já teda platil 1500 za zavazadlo vždycky..Nikoli podle délky letu. Ale my lovci letenek jsme už zvyklí se máčkout do příručního :)

Avatar uživatele karel.rakos

cena uplne super, akorat bacha, wizzair charguje zavazadla podle delky letu a do izraele jeden checkin prijde asi na 800 stovek za jednu cestu, takze pokud neletite s malym prirucnim, pripocitejte si jeste 1600.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To musíš vidět!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Všude dobře, co doma!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael