Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud se o prázdninách chystáte cestovat po vlastní ose a sháníte výhodné ubytování, které u vás představuje minimálně 3* či ideálně lépe hodnocený hotel, zamiřte na stránky accorhotels.com. Právě zde probíhá akce v podobě 30% slevy a snídaně zdarma pro pobyty v Evropě od 12.7. do 1.9. a v Asii až do 11.7.2020! Rezervace do 24. května.

Accor Hotels seskupuje skupinu běžných i prémiových hotelových řetězců následujících značek: ibis, ibis Styles, Mercure, Novotel, Novotel Suites, Sofitel, Pullman, MGallery, The Sebel, Grand Mercure, Rixos, Banyan Tree, Fairmont, Raffles a Swissôtel.

Cenové rozpětí začíná někde okolo 800 Kč za pokoj u budgetové verze řetězců Ibis, zlatou střední třídu s převážně 4* hotely představují řetězce Mercure a Novotel s cenami mezi 1 500 – 3 000 Kč za noc, prémiové řetězce Sofitel, Pullman či MGallery pak najdete okolo 4 000 Kč a zbývající luxusní řetězce zpravidla nenajdete pod 5 000 Kč za noc. Vše se samozřejmě uzpůsobuje i zemi ve které hodláte bydlet. Zatímco Sofitel v Polsku nebude problém najít pod 3 000 Kč, v Německu počítejte klidně s 5 000 Kč.

Ne na všechny hotely lze uplatnit aktuální promo zvané SUPER SALE, konkrétní seznam hotelů je ale připraven zde. Vaše případné úlovky házejte do komentářů.

Před rezervací hotelu se nezapomeňte registrovat do věrnostního programu Le Club. Co přináší, jak jej maximalizovat a hlavně fakt, že se vyplatí každému kdo alespoň jednou ročně bude ubytován, přinesu co nejdříve v detailním návodu...

PS: Samozřejmě platí, že je vhodné porovnat cenu i s ostatními hotely ve městě. Troufám si ale tvrdit, že pokud neušetříte, tak alespoň budete bydlet v o třídu lepším ubytování a se snídaní navíc za stejnou cenu.

Sdílej akci s přáteli

Akční nabídka

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele nikushaa
nikushaa

je to trochu taková akce neakce. dvě noci v Miláně z hotelu, který v seznamu je, mě vyjde na stejné peníze jako když jsem se na ten samý pobyt dívala před týdnem.

Odpovědět
před rokem

Jak prosím poznám, že se sleva započetla? Zkouším to v datech 13.-15.7. v Lisabonu a u všech hotelů vidím odečtěných 5%....je potřeba někam zadat nějaký kod? Děkuji za radu.

před rokem
Avatar uživatele
David Eiselt

Je u nabídky napsáno SUPER SALE 30% OFF, viz ukázka nad mapkou pod odkazem.

Děkuji za tip,

nabídka mě zpočátku nadchla, ale jde bohužel pouze o ubytování bez možnosti storna, což je pro nás s dětmi trochu problematičtější.

před rokem
Avatar uživatele
David Eiselt

Marcelo, bohužel všechny podobné promo akce nesou tyhle striktní podmínky. S možností storna najdete jen běžné ceny.

Dobrý den,

super moc děkuji za informaci :-) dnes objednáno ubytování pro 6 lidí do Amsterdamu :-)

Odpovědět
před rokem

Jj, už jsem se dopracoval ke stejnému zjištění...

Zkusmo jsem si nasel i jine hotely a obcas se nabidka "Your special rate objevi", ale moc casto to není...

Odpovědět
před rokem

Hmm asi to nebude tak žhavé jak se prezentuje, nebo dělám něco špatně...

Zkusmo jsem si našel Alwadi Hotel Doha v Kataru (je v seznamu participujících hotelů), zaregistroval se do programu Le Club a např. na týden v prosinci je cena z Accor webu stejná jako na Booking.com a snídaně je za příplatek :-(

před rokem
Avatar uživatele
cali

Pokud tam nevidíš hlášku "Your special rate" s logem Accor, tak to samozřejmě nejde. Je vždy omezený kontingent, ale nahodil jsem zkusmo nějaký termín v tom tvém hotelu v létě a jde to.

před rokem
Avatar uživatele
David Eiselt

Oni to mají charakterizované jako Asia-Pacific a Middle East do toho nespadá. Tudíž tenhle hotel půjde jen v létě.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Pláž Zlaté Písky
ušetříš až 47%
To bude jízda!
San Blas
ušetříš až 32%
Hurá za zážitky!
Portoriko
ušetříš až 45%
To budou fotky!
Teotihuacán
ušetříš až 41%
Tam jsi ještě nebyl!
4901 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?