Kuba - auto a pláž

Slevy za exotikou na přímých letech Eurowings z Mnichova. Letenky od 7 340 Kč

13 komentářů
2018-09-19T17:23:00+02:00

O akci

K cestě do několika různých ostrovních destinací oplývající vždy teplým počasím, plážovou pohodou i možností zajímavých výletů do vnitrozemí, láká aktuální slevová akce německé aerolinky Eurowings z Mnichova. Vypravit se můžete přímými lety do Karibiku na ostrovy Jamajka (letiště Montego Bay) a Kuba (Havana) nebo nabrat jižní směr a skončit v Indickém Oceánu na ostrově Mauricius.

Zpáteční letenky pořídíte v rozmezí 288 € až 360 €, přitom poletíte na počátku hlavní zimní sezóny s nejlevnějšími letenkami především v listopadu a na počátku prosince. Bonusem u destinací v nabídce je jistě fakt, že při rezervaci ubytování v předstihu vás nezruinuje ani samotný pobyt na místě. Užitečné tipy, které vám usnadní plánování přinesou tradičně naši průvodci:

  • Ušetříš až 30 % oproti obvyklé ceně 10 500 Kč
  • Hledej v období Většinou listopad až leden s výjimkou Vánoc a Nového roku.
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Mnichov.
  • Poletíš s aeroliniemi Eurowings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jen příruční zavazadlo do 8 kg. Odbavené zavazadlo za příplatek 120 € za zpáteční let.
MUC/Mnichov
HAV/Havana
Zpáteční letenky
10 hodin letu (přímý let)
7 340 Kč
MUC/Mnichov
MBJ/Montego Bay
Zpáteční letenky
11 hodin letu (přímý let)
7 650 Kč
MUC/Mnichov
MRU/Port Louis
Zpáteční letenky
11 hodin letu (přímý let)
9 180 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Mnichov, letiště Havana, letiště Montego Bay, letiště Mauritius Seewoosagur Ramgoolam.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-09-19T16:56:06+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tomáš
před 5 lety

Chci rezervovat na Jamajku přelom únor - březen, nemá někdo zkušenost s tím jeslti je to v pohodě takhle dopředu? Neruší ty lety eurowings?

Kryštof Hájek
před 5 lety

Pokud vím, tak Eurowings jsou v tomhle směru serioznější low-cost a k nějakému hromadnému rušení/přesouvání letů u nich nedochází.

Avatar uživatele
SmK
před 5 lety

Ten Mauricius je už fuč co ? :(

Kryštof Hájek
před 5 lety

Za danou cenu už asi jen 5. - 20.12., pak v průběhu prosince, ledna a února za stále slušných 400 €.

Avatar uživatele
Leny
před 5 lety

Dobrá akce. Chytli jsme konec ledna za necelých 9tis i s jídlem. Za každé sedadlo chtějí navíc 20eur, to jsme nebrali. Všechno navíc si nechají zaplatit, jako všichni... :)

Avatar uživatele
Jan Tyllich
před 5 lety

Taky se vám po kliknuti na vyhledat let hodi jenom domovska stranka?

Kryštof Hájek
před 5 lety

Ano, to je nastaveno úmyslně :) Eurowings sice umožňují odkaz na kalendáře pro konkrétní destinaci, ale je to spíš jen více matoucí, navíc funkce často nefunguje 100%.

Avatar uživatele
Nikola
před 5 lety

Asi jsem fakt jen ženská, ale poradí mi někdo, jak se tedy v těch stránkách vyznat? :D

Kryštof Hájek
před 5 lety

Stačí do prvního políčka vepsat, odkud chcete letět, v tomto případě tedy Mnichov (samozřejmě v angličtině - Munich), do druhého políčka kam chcete letět, kliknout na "Update" a dle vlastních preferencí listovat v kalendáři níže a vybírat z aktuálně dostupných termínů.

Coinneach
před 5 lety

Akce je to super. Ale toho místa na nohy...

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 5 lety

Dobré vědět. Zatím jsem neměl na long haul letu při 190 cm problém. Jestli tito škudlí na cm, jdou na černou listinu.

Coinneach
před 5 lety

No, je to nízkonákladovka. Let s nimi na Fuerteventuru bylo peklo. Jsem si ale vědom toho, že na longhaulu to bude jinak. Pohodlíčko ale netipuju.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Tak stačí se asi podívat na SeatGuru a bude jasno ;)

Další akce