Guatemala

Střední Amerika + USA: letenky z Mnichova / Vídně - 10.080 Kč.

45 komentářů
2013-11-03T14:33:33+01:00

O akci

Zimní dovolenou u moře nemusíte trávit pouze v Asii. Díky aktuální akční nabídce americké společnosti Delta lze letět v pochmurném počasí za Sluncem také do Střední Ameriky. Jako bonus si při zpáteční cestě můžete udělat přestávku v automobilové metropoli Detroitu nebo ve 4. největším městě USA Atlantě a nakoupit v místních outletech.

  • Rezervuj letenky na cestujlevne.com/letenky
  • Stop-over zdarma: Atlanta, Detroit
  • Cestovní období do 17.12.2013 a 06.01.-31.03.2014
  • Maximální délka pobytu 1 měsíc
  • Prodej omezen do 8.listopadu
Pro využití této nabídky budete potřebovat vízum do USA, případně pouze elektronické povolení ke vstupu ESTA. To vyřídíte během minutky online a poplatek za 2 roční platnost činí 14$. Destinace ve Střední Americe můžeme navštívit bez nutnost víz, jelikož je celková doba pobytu omezena 30 dni.

Níže uvedené destinace lze libovolně mezi sebou kombinovat. Budete-li mít zájem o vyhledání letu včetně stop-overu (1 zdarma), napište mi do komentáře konkrétní požadavek.

Příklad: Mnichov - Atlanta - San Pedro Sula - Detroit - Mnichov za 10.202 Kč

Budete-li mít štěstí a naleznete-li let s přestupem v New Yorku, lze provést stop dle podmínek tarifu i v tomto městě - zatím jsem však nenašel dostupnou cenu. V opačném případě lze takové letenky zakoupit za cca 18 tisíc.

Některé termíny mohou házet chybovou hlášku o nedostupnosti, vyzkoušejte proto jiný bližší termín.

Honduras

Kostarika

Guatemala Salvador

Belize Panama Nikaragua Fotografie z našeho pinterestu: Tikal, Flores,  Semuc Champey, Chichicastenango, Quetzaltenango, Lago de Atitlan, Antigua, Copán, Nikaragua a další naleznete na pinterest.com/cestujlevne

Doprava na letiště

Do Mnichova nebo Vídně se dopravíme přímo na letištní terminál se společností Student Agency. Alternativně lze na cestu jet s dopravci Elines, Flixbus, BestBusTravel a jiní.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-11-03T14:33:33+01:00

45 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce