Tanzanie

Tanzanie: letenky z Bruselu na Zanzibar - 8.235 Kč.

15 komentářů
2014-10-08T09:44:13+02:00

O akci

Se společností JetairFly můžete v listopadu a prosinci navštívit Zanzibar - exotický ráj s krásným průzračným mořem, bohatým podmořským světem, bílými písčitými plážemi a s vůní koření. Letenky z Bruselu na Zanzibar jsou k dispozici již za 300 € + rezervační poplatek 30 €. Tento poplatek za rezervaci se rozpočítá mezi celkový počet spolucestujících.

V ceně je zahrnuto odbavené zavazadlo do maximální hmotnosti 20 kg.

  • Rezervuj letenku Brusel - Zanzibar za 300 € / 8.235 Kč (jetairfly.com)
  • K celkové částce je přidán rezervační poplatek 30€ nezávisle na počtu osob
  • Cestovní období: listopad a prosinec 2014
  • Ubytování na Zanzibaru můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění si pro vaši dovolenou na Zanzibaru můžete sjednat zde >>

Jak se dopravit do Bruselu?

Do Bruselu se levně dopravíte z Prahy i Bratislavy se společností Ryanair na letiště Charleroi. Zároveň počítejte s nutným přejezdem mezi letišti Charleroi (přílet Ryanairu) a hlavním bruselským letištěm Zaventem. Přímo na Zaventem létá Brussels airlines nebo ČSA.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-10-08T09:44:13+02:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele urtica
urtica
před 8 lety

Ahoj vsichni! Cetla jsem, ze Zanzibar je prevazne muslimska zeme. Proto jsem se chtela zeptat, jestli myslite, ze je dobrej napad, abych tam jela sama. Koncem rijna a zacatkem listopadu budu mit volno a strasne bych chtela nekam jet, ale zas neni spolucestujici. Nejakej tip?

Avatar uživatele zuzpro
zuzpro
před 8 lety

je to prosím prímý let? Brusel-Zanzibar? Dekuji

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 8 lety

Dobrý den Zuzko, ano jedná se o přímý let.

Avatar uživatele Jan Macoun
Jan Macoun
před 8 lety

Na Zanzibaru jsem byl letos. Cena víz sedí a očkování je nutné pouze na pevnině. Na ostrov NE (pokud je to let s mezipřistáním ve smětu tam na pevninu, tak také ano). Případné dotazy na Zanzibar (ceny, ubytování, ...) rád řeknu.

Avatar uživatele michalplesnik
michalplesnik
před 8 lety

Ahoj Honzo, rád si nechám něco doporučit. Přemýšlím o dovolené na začátku listopadu. Máš nějaké typy kde bydlet - hotel, pokoj, bungalolov? Jak je to tam s cenami za jídlo nebo další služby? A jak se dopravit z letiště na ubytování? Děkuji Ti.

Avatar uživatele ejahnicky
ejahnicky
před 8 lety

Ahoj Honzo, na Zanzibar letíme v prosinci, ale přes Tanzánii, 3 dny budeme v Dar Es Salamu. Rád bych se zeptal na pár rad : jídlo na Zanzibaru, ceny, možnosti, výlety a přesun z Dar Es Salamu na Zanzibar. Díky moc za info

Avatar uživatele martina.libricka
martina.libricka
před 8 lety

AHojda, nejlépe asi letět se Zanair. Ona asi jiná možnost ani není, chceš-li letět.

Avatar uživatele ondra.stolar
ondra.stolar
před 8 lety

Mám opačné zkušenosti - nikde v Tanzanii ani Keni očkovací průkaz nekontrolovali, ale jakmile jsem dorazil trajektem na Zanzibar, ihned ho po mě chtěli. Byl zde dotaz na jídlo - rozhodně mořské plody, které tu vaří všude - z mé zkušenosti jediná surovina, kterou na východě Afriky umí opravdu dobře zpracovat. Velkým zážitkem byla návštěva této restaurace: http://www.therockrestaurantzanzibar.com/. Co se týká cen obecně, dražší než Tanzanie, levnější než Keňa.

Avatar uživatele
Tomáš Ludvík
před 8 lety

Ahoj, kolik času je dobré mít na přestup v Bruselu? Je možné to stihnout za 2:30? Diky za radu

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 8 lety

Ahoj Tomáši, z Charleroi to na Zaventem nestihneš. Při příletu na Zaventemu (BRU) ano.

Avatar uživatele ivo_1
ivo_1
před 8 lety

Přidal bych, že vstupní poplatek do země je $50, výstupní $49 a pro vstup je potřeba mezinárodní očkovací průkaz s údajem o platném očkování proti žluté zimnici (Yellow fever)

Avatar uživatele Raven
Raven
před 8 lety

O očkování v Tanzanii jsem našel tohle: Od 3.2.2011 je nově zavedeno očkování proti žluté zimnici. Ministerstvo zdravotnictví Tanzanie toto opatření vydalo na základě výskytu žluté zimnice v severní Ugandě jež je cca 1800 km od Zanzibaru. Klient, který letí přímým letem z Evropy, tak očkování nemusí mít. Klient, který naopak má mezipřistání např. v Africe (Keňa), Jižní Americe, kde opouští letadlo a čeká v tranzitním prostoru, tak musí být očkován. Při cestě do této destinace je potřeba mít s sebou i očkovací průkaz s potvrzením o očkování. Bude-li očkování prošlé (má platnost 10 let), tak klient bude očkován přímo na letišti ve speciálním zdravotnickém stánku injekcí do ramene. Poplatek za očkování činí 40 USD / osobu.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 8 lety

WHO už uznala celoživotní platnost očkování proti žluté zimnici, ale některé státy stále mohou vyžadovat po 10 letech přeočkování: http://www.who.int/ith/vaccines/yf/en/

Avatar uživatele Linda.Paterova
Linda.Paterova
před 8 lety

Ahoj, ráda bych se zeptala jestli jsou v této ceně letenky i kolem druhé poloviny prosince? :) Děkuji

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 8 lety

Ahoj Lindo, zde jsou dostupné termíny -> https://www.jetairfly.com/en/last-minute/all-airports/zanzibar Akční cena je i pro odlet 8. nebo 15.12. a návrat 16. nebo 23. 12. ;-)

Další akce