Tanzanie: letenky z Bruselu na Zanzibar - 8.235 Kč.

Jak akci využít?

Se společností JetairFly můžete v listopadu a prosinci navštívit Zanzibar - exotický ráj s krásným průzračným mořem, bohatým podmořským světem, bílými písčitými plážemi a s vůní koření. Letenky z Bruselu na Zanzibar jsou k dispozici již za 300 € + rezervační poplatek 30 €. Tento poplatek za rezervaci se rozpočítá mezi celkový počet spolucestujících.

V ceně je zahrnuto odbavené zavazadlo do maximální hmotnosti 20 kg.

  • Rezervuj letenku Brusel - Zanzibar za 300 € / 8.235 Kč (jetairfly.com)
  • K celkové částce je přidán rezervační poplatek 30€ nezávisle na počtu osob
  • Cestovní období: listopad a prosinec 2014
  • Ubytování na Zanzibaru můžete porovnat zde >>
  • Cestovní pojištění si pro vaši dovolenou na Zanzibaru můžete sjednat zde >>

Jak se dopravit do Bruselu?

Do Bruselu se levně dopravíte z Prahy i Bratislavy se společností Ryanair na letiště Charleroi. Zároveň počítejte s nutným přejezdem mezi letišti Charleroi (přílet Ryanairu) a hlavním bruselským letištěm Zaventem. Přímo na Zaventem létá Brussels airlines nebo ČSA.

Sdílej akci s přáteli

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele urtica
urtica

Ahoj vsichni! Cetla jsem, ze Zanzibar je prevazne muslimska zeme. Proto jsem se chtela zeptat, jestli myslite, ze je dobrej napad, abych tam jela sama. Koncem rijna a zacatkem listopadu budu mit volno a strasne bych chtela nekam jet, ale zas neni spolucestujici. Nejakej tip?

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele zuzpro
zuzpro

je to prosím prímý let? Brusel-Zanzibar? Dekuji

před 4 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Dobrý den Zuzko, ano jedná se o přímý let.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele Jan Macoun
Jan Macoun

Na Zanzibaru jsem byl letos. Cena víz sedí a očkování je nutné pouze na pevnině. Na ostrov NE (pokud je to let s mezipřistáním ve smětu tam na pevninu, tak také ano). Případné dotazy na Zanzibar (ceny, ubytování, ...) rád řeknu.

před 4 lety
Avatar uživatele michalplesnik
michalplesnik

Ahoj Honzo, rád si nechám něco doporučit. Přemýšlím o dovolené na začátku listopadu. Máš nějaké typy kde bydlet - hotel, pokoj, bungalolov? Jak je to tam s cenami za jídlo nebo další služby? A jak se dopravit z letiště na ubytování? Děkuji Ti.

před 4 lety
Avatar uživatele ejahnicky
ejahnicky

Ahoj Honzo, na Zanzibar letíme v prosinci, ale přes Tanzánii, 3 dny budeme v Dar Es Salamu. Rád bych se zeptal na pár rad : jídlo na Zanzibaru, ceny, možnosti, výlety a přesun z Dar Es Salamu na Zanzibar. Díky moc za info

před 4 lety
Avatar uživatele martina.libricka
martina.libricka

AHojda, nejlépe asi letět se Zanair. Ona asi jiná možnost ani není, chceš-li letět.

před 4 lety
Avatar uživatele ondra.stolar
ondra.stolar

Mám opačné zkušenosti - nikde v Tanzanii ani Keni očkovací průkaz nekontrolovali, ale jakmile jsem dorazil trajektem na Zanzibar, ihned ho po mě chtěli. Byl zde dotaz na jídlo - rozhodně mořské plody, které tu vaří všude - z mé zkušenosti jediná surovina, kterou na východě Afriky umí opravdu dobře zpracovat. Velkým zážitkem byla návštěva této restaurace: http://www.therockrestaurantzanzibar.com/. Co se týká cen obecně, dražší než Tanzanie, levnější než Keňa.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele lulanek
lulanek

Ahoj, kolik času je dobré mít na přestup v Bruselu? Je možné to stihnout za 2:30? Diky za radu

před 4 lety
Avatar uživatele Jarda85
Jarda85

Ahoj Tomáši, z Charleroi to na Zaventem nestihneš. Při příletu na Zaventemu (BRU) ano.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele ivo
ivo

Přidal bych, že vstupní poplatek do země je $50, výstupní $49 a pro vstup je potřeba mezinárodní očkovací průkaz s údajem o platném očkování proti žluté zimnici (Yellow fever)

před 4 lety
Avatar uživatele Raven
Raven

O očkování v Tanzanii jsem našel tohle: Od 3.2.2011 je nově zavedeno očkování proti žluté zimnici. Ministerstvo zdravotnictví Tanzanie toto opatření vydalo na základě výskytu žluté zimnice v severní Ugandě jež je cca 1800 km od Zanzibaru. Klient, který letí přímým letem z Evropy, tak očkování nemusí mít. Klient, který naopak má mezipřistání např. v Africe (Keňa), Jižní Americe, kde opouští letadlo a čeká v tranzitním prostoru, tak musí být očkován. Při cestě do této destinace je potřeba mít s sebou i očkovací průkaz s potvrzením o očkování. Bude-li očkování prošlé (má platnost 10 let), tak klient bude očkován přímo na letišti ve speciálním zdravotnickém stánku injekcí do ramene. Poplatek za očkování činí 40 USD / osobu.

před 4 lety
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

WHO už uznala celoživotní platnost očkování proti žluté zimnici, ale některé státy stále mohou vyžadovat po 10 letech přeočkování: http://www.who.int/ith/vaccines/yf/en/

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele Linda.Paterova
Linda.Paterova

Ahoj, ráda bych se zeptala jestli jsou v této ceně letenky i kolem druhé poloviny prosince? :) Děkuji

před 4 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Lindo, zde jsou dostupné termíny -> https://www.jetairfly.com/en/last-minute/all-airports/zanzibar Akční cena je i pro odlet 8. nebo 15.12. a návrat 16. nebo 23. 12. ;-)

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 36%
Všude dobře, co doma!
3813 starších akcí