New York

Toronto, Niagary a Chicago z Prahy + bonus - 8.749 Kč.

34 komentářů
2015-08-03T11:54:02+02:00

O akci

Před nedávnem jsme se s vámi podělili o zajímavý tip na bezvadný výlet z Kanady do USA, během kterého poznáte Toronto, Niagarské vodopády, Chicago a na zpáteční cestě se můžete na krátkou dobu zastavit třeba v Miami nebo v Austinu. Máme velkou radost, že vám můžete opět nabídnout tyto velmi výhodné open-jaw letenky, které jsou klíčovou položkou tohoto itineráře. Největší výhodu spatřujeme v dostupnosti, ta umožní sestavit letenku na termíny sahající až do června následujícího roku.

Jak už bylo řečeno, jedná se open-jaw letenku, ta má směrování Praha – Toronto, návrat je pak z Chicaga do Berlína s možným stopem - bonusem - do 24 hodin v Miami, Austinu, Atlantě nebo také v Denveru.

Letenky:

  • Praha – Toronto / Chicago – Berlín za 8.749 Kč rezervuj >>
  • Praha – Toronto / Chicago – Miami – Berlín za 8.941 Kč rezervuj >>
  • Praha – Toronto / Chicago – Austin – Berlín za 8.995 Kč rezervuj >>
  • Praha – Toronto / Chicago – Atlanta – Berlín za 8.888 Kč rezervuj >>
Orientační dostupnost letenek vám zprostředkuje kalendář na klasické zpáteční letenky z Prahy do Toronta za 12.990 Kč.

Tarifní podmínky:

  • Cestovní období 16. srpna 2015 – 26. června 2016 (reálná dostupnost letenek v dané ceně od listopadu 2015)
  • Maximální délka pobytu 90 dní
  • Prodej do 18. srpna nebo aktualizace
V ceně letenky je standardně zavazadlo k odbavení do 23 kg, a to i na vnitrostátních letech v rámci USA. Bezplatný výběr sedadel na letech British Airways je možný 24 hodin před odletem, kdy se otevírá online check-in. Na letech operovaných American Airlines je možné vybrat sedadla kdykoliv.

K Niagarským vodopádům a do Chicaga

K nejznámějším a nejnavštěvovanějším vodopádům na světě se z Toronta dostanete autobusem za jeden dolar s Megabusem. Vodopády jsou nejimpozantnější právě z kanadské strany, ale vidět je musíte samozřejmě i z té americké, na kterou se koneckonců budete přesouvat. V Niagara Falls chytnete místní autobusovou linku č. 40 a za 2 dolary dojedete do Buffala.

V Buffalu si můžete dát vydatnou večeři a pak sednout na vlak Amtrak – spoj „Lake Shore Limited“ směr Chicago. Pojedete přes noc, můžete se v klidu vyspat a ještě ušetříte za hotel. Do Chicaga dojedete přibližně po necelých 11 hodinách jízdy. Jízdenka s rezervací sedadla vyjde na 71 dolarů. Ti odvážnější mohou celou trasu absolvovat autobusy Megabus, přičemž se mohou zastavit i v Clevelandu.

Noclehy

Hotely a jiné ubytovací kapacity srovnávejte skrze booking.com. Levnější a dostupnější variantou nejen Severní Americe bude portál Airbnb, který vznikl právě v USA a je tam velmi známý a oblíbený. Na první rezervaci přes náš link obdržíte slevu 600 Kč, resp. 25 dolarů.

Z Berlína dojedete do Prahy se Student Agency za 270 Kč, z letiště Tegel je to na "ZOB am Funkturm" cca 30 min. cesty městskou hromadnou dopravou.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-08-03T11:54:02+02:00

34 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce