Venezuela

Venezuela a Kolumbie: letenky z Německa - 9.281 Kč.

27 komentářů
2014-01-09T17:06:36+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Cestovatelé mající v oblibě nejen treky po Jižní Americe mohou začít plánovat svou další cestu. Aktuálně si totiž španělský vlajkový dopravce připravil velmi lákavé ceny do destinací v této oblasti.

Vydat se můžete za kouzlem Venezuely, stejně tak i Kolumbie. Při kombinaci obou destinací srazíte cenu na úplné minimum, tedy 9.281 Kč! Neaktuální, tarif byl opraven.

Rezervuj letenku do Jižní Ameriky od 9.281 Kč:

Podmínky k tarifu:
  • Cestovní období do 15.června
  • Maximální pobyt 3 měsíce
  • Prodej do 4.února / vyprodání
Chcete-li najít konkrétní termín, neváhejte mne kontaktovat. Napište prosím do komentáře místo odletu, příletu, počet osob a termín.

Vízum do Venezuely, stejně jako do Bogoty nemusíte vyřizovat. Bezvízový styk platí pro občany České republiky pro turistické cesty do 90 dní.

Dopravu na letiště v Německu si zajistíte nejlépe se spoji dopravce Student Agency. Jezdí  na letiště ve Frankfurtu i Mnichově. Ostatní linky směřují do výše uvedených měst. Cestovat můžete taktéž vlakem či osobním automobilem - parkování na letištích v Německu.

Ubytování v Jižní Americe

Cestování po severní části Jižní Ameriky se řadí mezi levnější cestovatelské varianty. Shánět ubytování na místě je stejně tak bezproblémové, jako v jihovýchodní Asii. Chcete-li mít i přesto zajištěné ubytování předem, hluboko do kapsy si rozhodně nesáhnete. Řekněme, že 5* hotely stojí i 1.000 Kč / noc, 3* hotely přibližně 500 Kč a ty nejlevnější pokoje zakoupíte i do 200 Kč za noc. Vhodné nabídky naleznete také v místních hostelech (pouze ve větších městech), případně srovnejte další rezervační portály přes Hotelscombined.com

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-09T18:06:36+01:00

27 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce