Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Využijte nové železniční linky Regiojetu z Prahy před Pardubice a Brno do Maďarska a naplánujte si třeba víkend v lázeňském městě Györ. Tento tip berte pouze jako inspiraci, a to jak na způsob dopravy, tak i na vybrané ubytování. Naplánovat si podobnou cestu můžete prakticky libovolně.

Naším příkladem ale bude víkend od pátku do neděle na konci prázdnin 28.–30. srpna.

Jízdenky na vlak zakoupíte za 798 Kč v ideální časy z Prahy v pátek 13:20–18:48 a zpět v neděli 17:07–22:44. Pokud chcete jet z Pardubic, bude cena o 100 Kč nižší, z Brna pak vyjdou zpáteční jízdenky na 498 Kč.

Ubytování v Györu bych osobně volil v tomto historickém hotelu z roku 1904 Danubius Hotel Raba***. Pokud máte na Booking.com členství Genius, které získáte asi po dvou rezervacích, je cena za 2 noci včetně snídaně 2 612 Kč, jinak zaplatíte 2 903 Kč. Na tuto nabídku můžete využít kredit, který jste díky nám pravděpodobně v červnu získali. Musíte jen zvolit variantu pokoje s vyplněním platební karty. Storno zdarma a platba až na hotelu je samozřejmostí.

Poohlédnout se můžete i po dalších hotelech v Györu, pokud ale nehledáte větší luxus za vyšší cenu. na lepší ubytování nenarazíte. Celkově vás víkend ve dvou může vyjít jen na 3 343 Kč s odjezdem z Brna, Genius členstvím a naším kreditem. Uvedená varianta nebude dražší jak 4 499 Kč z Prahy beze slev.

A proč vlastně jet do Györu? Kromě krásného a zachovalého barokního městského centra se spousty kavárnami, restauracemi a pěší zónou, se tu nachází známé lázně Rába Quelle. Lázně zabaví, ale i uzdraví. Najdete tu venkovní bazény s tobogánem, barem, vodopádem, tryskami atd. a vnitřní termální bazény s průměrnou teplotou vody okolo 37 °C vhodných pro léčení revmatických potíží, pohybového a trávícího ústrojí či gynekologických poruch. Celodenní vstupné činí 4 100 HUF, rodinné pak od 10 000 HUF.

Sdílej akci s přáteli

Akční balíček

Český Krumlov
Brno
Česká republika
Györ
Maďarsko
Maďarsko - Balaton
Zpáteční 3 hod jízdy (bez přestupu)
Maďarsko - Balaton
2 noci pro dva v Danubius Hotel Raba se snídaní
Maďarsko
3 hvězdičky Snídaně

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x
  • Přidal se před 6 lety
  • Napsal 1138 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2020-08-01T17:05:42+02:00)

Rába Quelle mají zkrácenou otevírací dobu do 18 hodin a úplně za kačku nejsou, kdo chce ušetřit, ať si koupí jízdenku do Mosonmagyaróváru a k ní rovnou vstupenku za 99 Kč. 🙂 https://www.regiojet.cz/novinky/...magyarovar

Hotel Rába je trošku retro, ale jinak v pohodě.

Odpovědět
před rokem
Tomáš _4

Na první návštěvu Maďarska doporučujete Györ nebo spíše Budapešť? Chtěli bychom hlavně lázně a wellness třeba na víkend. Děkuji, Tomáš

před rokem
Avatar uživatele J0x
J0x

V Györu se mi podařilo objevit jen jedny lázně, v Budapešti je jich spousta, takže je otázka, jestli chceš mít na výběr. 😊

před rokem
Tomáš _4

Moc děkuji za info, Budapešť to jistí. :)

Avatar uživatele J0x
J0x

V mobilní aplikaci je na hotel sleva.

před rokem
Avatar uživatele
David Eiselt

U mě jsou ceny stejné, jen na mobilu matou s tím, že je snídaně na hotelu zeleně, ale doplněno o „zaplatíte na hotelu“ :)

před rokem
Avatar uživatele J0x
J0x

Já vidím v mobilu jak v aplikaci, tak v prohlížeči cenu o 259 Kč nižší.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Honem, dokud jsou místa!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Hurá za zážitky!
Ragusa
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Brno
Česká republika

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika

Zavřít boční panel
Maďarsko - Balaton
Maďarsko

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko