Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nechte se zlákat kouzelnou přírodou ve střední části Kanady. Na jihu provincie Manitoba zavítejte do města Winnipeg a vyjeďte si do nedalekých Kanadských prérií.

V aktuálně zvýhodněném tarifu můžete letět mezi Prahou a Winnipegem již za 13.565 Kč, lety jsou dostupné i přes letní prázdniny letošního roku.

K dispozici je mnoho variant letů (různé délky přestupů) i v jednom dni, které nejsou na první vyhledání dostupné. Chcete-li pomoci s konkrétním termínem, obraťte se na mě v komentáři níže. Tuto variantu můžete využít například k návštěvě Montrealu. Naleznete-li levnější variantu, dejte nám o ní prosím vědět.

Změnu dat a počtu cestujících provedete kliknutím na Nové hledání a zadáním výběru. Případně vám může pomoci tento návod.

Víza do Kanady jsou od listopadu loňského roku zrušena, pro pobyt do 60 dní vám postačí platný cestovní pas. Parkování na letišti v Praze poskytuje např. Goparking.cz, ke kterému využijte promo kód CLC001.

Hotely, hostely, automobil - Winnipeg

Ubytování v samotném městě Winnipeg s přehledem pořídíte okolo 1 tisíce korun za dvoulůžkový pokoj. K výběru je zhruba 52 ubytovacích zařízení. Možnosti nabídek se slevou 50% v této oblasti příliš není, denní kontrola aktuálních akcí však může přinést své plody.

O chlup levnější nabídky naleznete v místních hostelech.

Chcete-li poznat pravou přírodu v okolí Winnipegu, měli byste zvažovat nad rezervací auta. Vypůjčení na týden s vyzvednutím na letišti vychází na týden od 5,5 tisíc.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Tam to bude krásný!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi ještě nebyl!
Borobudur
ušetříš až 59%
A už tam budem?
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
To budou fotky!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Kanada
Kanada

Země javorového listu, nedotčené přírody a moderních měst

Kanada leží v severní části Severní Ameriky a svou rozlohou je druhým největším státem světa. Její hranice tvoří Severní ledový, Tichý a Atlantický oceán a Spojené státy americké. 

Nespoutaná příroda, velká jezera a hory, moderní města a milí lidé, taková je Kanada.

Průvodce pro Kanada