Winnipeg: letenky do kanadské Manitoby - 13.565 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Nechte se zlákat kouzelnou přírodou ve střední části Kanady. Na jihu provincie Manitoba zavítejte do města Winnipeg a vyjeďte si do nedalekých Kanadských prérií.

V aktuálně zvýhodněném tarifu můžete letět mezi Prahou a Winnipegem již za 13.565 Kč, lety jsou dostupné i přes letní prázdniny letošního roku.

K dispozici je mnoho variant letů (různé délky přestupů) i v jednom dni, které nejsou na první vyhledání dostupné. Chcete-li pomoci s konkrétním termínem, obraťte se na mě v komentáři níže. Tuto variantu můžete využít například k návštěvě Montrealu. Naleznete-li levnější variantu, dejte nám o ní prosím vědět.

Změnu dat a počtu cestujících provedete kliknutím na Nové hledání a zadáním výběru. Případně vám může pomoci tento návod.

Víza do Kanady jsou od listopadu loňského roku zrušena, pro pobyt do 60 dní vám postačí platný cestovní pas. Parkování na letišti v Praze poskytuje např. Goparking.cz, ke kterému využijte promo kód CLC001.

Hotely, hostely, automobil - Winnipeg

Ubytování v samotném městě Winnipeg s přehledem pořídíte okolo 1 tisíce korun za dvoulůžkový pokoj. K výběru je zhruba 52 ubytovacích zařízení. Možnosti nabídek se slevou 50% v této oblasti příliš není, denní kontrola aktuálních akcí však může přinést své plody.

O chlup levnější nabídky naleznete v místních hostelech.

Chcete-li poznat pravou přírodu v okolí Winnipegu, měli byste zvažovat nad rezervací auta. Vypůjčení na týden s vyzvednutím na letišti vychází na týden od 5,5 tisíc.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Hurá za zážitky!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

Všude dobře, co doma!

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Kanada  

Země javorového listu, nedotčené přírody a moderních měst

Kanada leží v severní části Severní Ameriky a svou rozlohou je druhým největším státem světa. Její hranice tvoří Severní ledový, Tichý a Atlantický oceán a Spojené státy americké. 

Nespoutaná příroda, velká jezera a hory, moderní města a milí lidé, taková je Kanada.

Průvodce pro Kanada