Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V aktuálně doznívající promo akci jihoamerického dopravce LAN Airlines naleznete vskutku zajímavý tarif na letech do Chile. Země, jenž od severu na jih měří neuvěřitelných 4.329 kilometrů, přičemž nejširší úsek státu nemá ani 150 km. Zpáteční letenky z Düsseldorfu do Santiaga de Chile zakoupíte na celou druhou polovinu roku, jedinou nevýhodou je, že tarif platí pouze do dnešní půlnoci (musí být letenky zaplaceny). Hraďte proto rezervace ihned kartou online.

V ceně letenek je zahrnuto zavazadlo do 23 kg a velmi krátké přestupy v Madridu. Přečtěte si také příspěvek na téma: 8 věcí, které vám v Chile nesmí uniknout.

  • Düsseldorf - Chile za 13.949 Kč rezervuj letenku >>
  • Praha - Chile za 20.460 Kč rezervuj letenku >>
  • Cestovní období: 21.07. - 11.12.2015
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
  • Prodej pouze dnes 30.4.
Upozornění: pokud zvolíte lety do/z Madridu se společností Iberia, bude tento úsek operován v byznys třídě. Další úsek do/z Chile je dle systému označen jako První třída, ve skutečnosti se však jedná o klasickou ekonomickou třídu.

Chile je pro občany České republiky bezvízovou destinací v případě, že váš pobyt nebude trvat déle jak 90 dní.

Cestu do Düsseldorfu urazíte za 7 hodin jízdou autem (dálniční známky v Německu nejsou potřeba) nebo za 1.690 Kč se Student Agency. Rychlejší alternativou je letecký přípoj s dopravcem Eurowings, a to do 2 tisíc korun.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele gtomig
gtomig

Bohuzel se tarif zmenil uz nekdy v 23:00 takze nase smula....

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele buriankova.michaela
buriankova.michaela

Chile! To už je od Peru co by kamenem dohodil... nevíte prosím náhodou taky o letenkách do Limy? Chystáme se tam na podzim tak na měsíc.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele zu.rett
zu.rett

Chci se zeptat...nemuzu tam najit nejak letenku v lete...od toho 21.cervence. Shanim na termin od toho 21.cervence do 23. srpna na cca 3 tydny...asi jsem nejaka zmatena :-}

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele petr.vosvrda
petr.vosvrda

ahoj, bylo by tam něco přes Vánoce od cca 12-18/12 do konce roku/zacatku noveho... diky

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele tomaschlapek
tomaschlapek

Jde koupit i jednosmerna ? Chceme ltetet na 3 mesice do jizni ameriky ...

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Promiň, měl jsem tam překlep. Tarif je platný na pobyt 3 měsíce, ne 30 dní.

před 7 lety
Avatar uživatele tomaschlapek
tomaschlapek

Zkousim najit termin od 21.7 tak do zacatku rijna a vyhazuje mi to moznosti jen cca za 20 tisic. Delam neco zle nebo jsou ty lety uz vyprodany ??

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi vždycky chtěl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam to bude krásný!
Borobudur
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Tam jsi ještě nebyl!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Chile
Chile

Okouzlující země plná kontrastů

Chile se nachází na jihozápadě Jižní Ameriky, tvoří úzký pás země mezi Tichomořským pobřežím a Andami. Tento stát je typický svým úzkým a podlouhlým tvarem, který od severu k jihu dosahuje více než 4.000 km, zatímco průměrná délka od západu k východu se pohybuje pouze kolem 140 km. K Chile patří také Velikonoční ostrov a část antarktického území. Sousedními státy jsou Peru, Bolívie a Argentina. 

Díky své netradiční rozloze nabízí Chile turistům rozmanitou nabídku přírodních krás ovlivněných odlišnými podnebnými pásy. Na severu země můžete navštívit některý z národních parků na náhorní plošině Altiplana, obdivovat nejsušší poušt Atacamu s jasnou večerní oblohou ideální pro pozorování hvězd. V centrální části navštívíte světově proslulé vinice, okusíte život v chilské metropoli nebo si v červenci zalyžujete.  Na jihu se seznámíte s kulturou místních indiánů kmene Mapuche, zdoláte aktivní sopku a večer necháte unavené tělo relaxovat v termálních lázních. Jak se budete přibližovat ledovcům v Patagonii, začnou vám docházet slova, protože zážitky z tak krásných a nedotčených míst lze jen těžce popsat. Třešničku na dortu při návštěvě Chile vám zprostředkuje pohled na sochy Moai a ochutnávka kultury Rapa Nui na Velikonočním ostrově.

Průvodce pro Chile