Výšlap na horu bohů - Olymp neboli Mytikas

Cestopis z roku 2020 napsala Daniela _8

Zážitky pro tebe sepsala Daniela _8
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-07-26T16:12:48+02:00

Daniela _8 procestovala 34 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Jižní Ameriku. Na Cestujlevne.com se přidala před 2 lety a napsala pro tebe 2 úžasné cestopisy.

Hodnotný sportovní výkon, blahopřeji k dobytí vrcholu. Ale proč tolik oblečení na sobě, čekal bych, že tam bude (i přes výšku) docela vedro nebo alespoň teplo?

Iveta _D

No to já třeba na Etně čekala taky (výška podobná, zeměpisná šířka taky). A přesto jsem tam v kraťasech vypadala jako exot a Rumuni v zimních bundách si mě fotili do památníčku :D Dámy mají můj neskonalý obdiv, pod touhle horou jsem se zvládla jen plácat v moři a přemýšlet, jaké by to asi bylo vyšlápnout si to až nahoru. Klobouk dolů.

Daniela _8

Taky jsme si myslely, že nám bude tepleji, ale byla tam celkem zima a foukal pěkný vítr. Navíc při výstupu nás doprovázely mraky, takže ani sluníčko moc nepomohlo, ale pak při sestupu už to bylo lepší :)

Jinak potom jsme se taky válely den u moře a nevěřícně jsme koukaly, kde jsme to byly den předtím :D