Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

nemusí být známa všem:)  a bylo to více než 12 hodin... jen právě proto píšu, že při vstřícném pracovníkovi letiště, to jde i dříve..

0 Citovat

Platí v Praze stále, že s boarding passem na odlet z T2 mě nepustí na T1?

0 Citovat

Daniel _1 napsal(a):

[citace="Daniel _1"]

tak Vídeň super.. ptal jsem se i obsluhy vienna lounge jestli, když mám dvě různé MCWE od jiných bank, můžu vzít někoho dalšího - prý se to dělá často a v pohodě...

 

0 Citovat

Tak se mi konečně povedlo navštívit salonek v BRQ :-)

O otevření je potřeba požádat obsluhu baru vedle (Aviette?), za každý uplatněný vstup LK - kredit na baru ve výši 200 CZK, a to se vyplatí. 


img-20220823-005112.jpg

1 Citovat

Díky že ses obětoval a varoval ostatní 

2 Citovat

Když jsem měl v minulosti Priority Pass, tak to bylo celkem výhodné- člověk si za to mohl koupit věci s sebou - sušenky, čokoládu, pivo v plechu. PP se dal načíst třeba 3-4x a nikdy s tím nebyl problém.

A vždy jsem měl salonek pro sebe :))

0 Citovat

dobrý den. Poradíte mi jestli je prosím možné navštívit T1 salonek v Praze i po příletu? Dekuju.

0 Citovat

Ahoj, zvládl se někdo dostat do salónku ve Vídni při příletu z mimoschengenu a s odbavenými zavazadly? To už bych chtěl 
Díky.

0 Citovat

To už bych chtěl asi moc - nějak bejde dokončit myšlenku ani úpravami.

0 Citovat

Zavazadla už jsou za jednosměrnými dveřmi, takže leda doufat, že tam počkají... nám tam takhle hodinu počkal kočárek ;)

0 Citovat

Tak včera po příletu na T1 v Praze mě paní do salónku bez palubního lístku už nepustila. Asi to po příletu nejde.

0 Citovat

Letím po 10 letech z Bratislavy, kde funguje Erste Mastercard Premier zdarma - který salonek? Dohledal jsem Caproni, ale v recenzích píšou, že není vstup zdrama pro Erste Premier. Předem dík za info.

0 Citovat

V Bratislavě je jenom Caproni, World Elite karta má vstup zdarma.

0 Citovat

Díky Davide za info, naštěstí mám i World Elite od ČSOB Premium.

0 Citovat

Ví někdo, zda salonek na letišti v Mahé na Seychelách je dostupný i po příletu? 

0 Citovat

Dnes Vídeň salonek na T1 volný vstup na MC world od ČS😊

0 Citovat

Jupííi

0 Citovat

sishuow napsal(a):

dobrý den. Poradíte mi jestli je prosím možné navštívit T1 salonek v Praze i po příletu? Dekuju.

Není dnes jsem se ptal jenom odlet

0 Citovat

V novém plánu Revolut Ultra by měl být zdarma přístup do salonků na více než 1200 letištích.

https://www.revolut.com/cs-CZ/ne...embership/

1 Citovat

Hádám, že to budou stejný salonky jako člověk dostává při větším zpoždění na Metalu, což mi přijde, že zas zhruba odpovídá nabídce na LoungeKey / Priority Pass (Nebo má někdo jinou zkušenost?). Jsem docela zvědavej, co za ten Ultra budou chtít.

0 Citovat

Dobrý den,

mám Mastercard World u České spořitelny. Dnes na můj dotaz přímo ve spořitelně, mi bylo sděleno, že nemám s touto kartou nárok na vstup zdarma do žádných letišních salonků. Ani ve Vídni.

Prosím o odpověď.

děkuji Milena

0 Citovat

@milenakrivankova - vždyť už jste si zodpověděla sama, tedy zodpověděli vám to ve vaší bance. Tak co dalšího potřebujete vědět?;) Volné vstupy máte s kartou World Elite, nikoliv World.

10 Citovat

Já tedy nemám kartu od Spořitelny, ale na stránkách mujmastercard se u Vídně píše, že vstup zdarma je i pro World. A několikrát tu bylo zmíněn úspěšný vstup s World kartou mbanky. Takže buď se najde někdo , kdo to už se Spořitelnou absolvoval nebo se poptejte, až na letišti ve Vídni budete. Případně na stránkách letiště je mailová adresa, kde se můžete zeptat.  

vielounges@viennaairport.com

0 Citovat

Tady je seznam u Vienna lounge, měla by to být jen Mastercard Premium (tedy karta od Erste Premium):

https://www.viennaairport.com/cz...jet_lounge

0 Citovat

Jak, jsem psala před 11 dny na T1 Vídeň vstup volný s MC World od ČS. Jen mě paní upozorňovala, ze doprovod musí platit . 

0