Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Té raději ne. Z té mám respekt 😄

V informacích na Airside by to asi taky nebylo adekvátní, tak zkusím na Landside, jako běžný kolemjdoucí. Napřed maďarsky jonapot a pak směsí angličtiny a němčiny, ľebo slovenčina by sa tuná u uhorských Hunov veru ozaj nie chytala, možno iba 💂 pandúrská pieseň 💂

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Kačka tam zrovna ted nocuje na lavičkách a vecerni/ranni salonek absolvuje tež.

Takze doslo vino a zmizel dalsi sprchovy gel?😁

4 Citovat

Salonek Erste v PRG nezkousel jste nekdo po priletu, jestli se tam da dostat??

0 Citovat

Tak si hned odpovim😂, lze do salonku i po priletu, ale nutno pry pouzit lounge key, uz ne Erste premier, coz je taky pekny.

0 Citovat

A co je na tom jako pěknýho? Vyplýtvat si vstup u LK za salonek po příletu domů do Prahy. Za ten řízeček a  Budvar to jako stojí? Za mě určitě ne a to mám neomezený PP. Ale každý to má asi jinak 🤣🤣. Pochopil bych to jen v připadě, že by mě někdo vyzvedával na letišti a musel jsem na něho delší dobu čekat. Pak by to dávalo smysl.

0 Citovat

No hlavne to, ze mam asi 20 vstupu na LK do konce roku, tak proc si nezajit na ten rizecek👌😂, alespon nemusim resit jidlo pred odjezdem z Prahy, ne…to Prazak nemusi chapat.

2 Citovat

Ja ne Pražak. Ja ze Slovacka. Co ty máš za produkt, že 20 vstupů do LK? O tom jsem ještě neslyšel. Ja myslel, že max. 4 či 6. Pořad se člověk učí 😂

0 Citovat

Erste salonek v Praze.

Mam dotaz, jestli pres Erste premier kartu ma salonek vstup pres svoji bezpecnostni prepazku  nebo jak to tam funguje. Neco jsem o tom cetla na strankach letiste, ale zadne podrobne info.

0 Citovat

Funguje to tam stejne. S tim rozdilem, ze alespon jedna osoba ze skupiny se musi prokazat kartou Erste Premier. Navic je otevreno podle provozni doby salonku. Salonek je hned za touto bezpecnostni kontrolou.

0 Citovat

Standa 009 napsal(a):

Funguje to tam stejne. S tim rozdilem, ze alespon jedna osoba ze skupiny se musi prokazat kartou Erste Premier. Navic je otevreno podle provozni doby salonku. Salonek je hned za touto bezpecnostni kontrolou.

a kde presne se nachazi tahle bezp. kontrola, kdyz vlezu na T2??

0 Citovat

Na konci haly, na prave strane. Nahoru do schodu, po cervenem koberci. Nejde nevidet.


20220706-133847.jpg

0 Citovat

Super, diky. Z Prahy vubec nelitame, takze to je premiera.👍

1 Citovat

ahoj, čerstvá zkušenost ve Vídni: na G nás nepustili do lounge s tím, že se máme vrátit za odbavení do neschengenu a tam nás vpustí. Jenže cestu zpět jsme nenašli. Takže využijte salonky před kontrolou do G, kde opravdu není jiný lounge.

1 Citovat

Na základě čeho vás nepustili?

0 Citovat

Ahoj, mám od ČSOB vstupy na LoungeKey a jeden už určitě nevyužiju. Propadne mi, nebo mi k němu prostě jen přiskočí v lednu 4 nové? Díky

0 Citovat

Propadne, je to na kalendářní rok.

0 Citovat

Bellini VIP Lounge v Catanii předcházela pověst nejhorší lounge v Evropě. To asi ne, jen je fakt mrňavá, jako obývák. Ale zase výhled na plochu, nějaké snacky, alko/nealko a hlavně fajn kafe. Limitované vstupy ale využívat nedoporučuji;-)


img-20220919-105856.jpg

3 Citovat

[citace="jiri+ "]

ahoj, čerstvá zkušenost ve Vídni: na G nás nepustili do lounge s tím, že se máme vrátit za odbavení do neschengenu a tam nás vpustí. Jenže cestu zpět jsme nenašli. Takže využijte salonky před kontrolou do G, kde opravdu není jiný lounge.

Lounge Key (VUB) má Sky lounge PRED pasovou kontrolou na termináli 3. Ak letíte z terminálu 1 a chcete do Sky lounge, treba isť po príchode na letisko na terminál 3, požiadať obsluhu turniketov o prechod (automat vás nepustí), užiť si lounge a na terminál 1 sa potom dostanete shuttle autobusom. Ide každých 10 min. a cesta trvá 2 minúty.

Opačný postup platí, ak idete do Vienna lounge na termináli 1 a odlietate z terminálu 3.

0 Citovat

Vieden  salonik, pouziva niekto na vstup Mastercard World od mBank.sk

Aky je aktualny poplatok za vstup? Kedysi to bolo zdarma, teraz na stranke banky je len info: zvýhodnené vstupy do letiskových salónikov Mastercard v Bratislave, Viedni a Prahe

0 Citovat

zdarma

0 Citovat

@tonic to bola rychlost, dikes  

btw prave mi na mlinke povedal chlapik, ze poplatok je 30eur 🤔

0 Citovat

otestovane na dvoch kartach minuly tyzden + male dieta zdarma 

0 Citovat

Otestoval niekto Mastercard World vydanej Revolutom?

0 Citovat

A prosím nezkoušel někdo ve Vienna Lounge obyčejnou Mastercard Gold od Mbank?

0 Citovat

Zkoušel, prošel :) 

0