Průvodce aerolinkou

Letecká společnost Interjet

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince Interjet

Třetí největší mexická aerolinka se stylizuje do role klasické společnosti s nabídkou návazných letů. Interjet má svoji hlavní základnu na letišti v Mexico City, další báze pak fungují v Cancunu, Monterrey nebo Guadalajaře. Hustou síť vnitrostátních spojů doplňuje několik linek směřujících především do USA.

Ve více než 90 členné flotile Interjetu najdeme kromě klasických Airbusů A320 i moderní ruské stroje Suchoj Superjet.

Letenky

Nejlevnější letenky u Interjet pořídíte vždy na webu společnosti. Výhodně koupíte především vnitrostátní lety, které bývají relativně levné a létají velmi často. Pro nejlepší cenu hledejte letenky alespoň 3 měsíce dopředu.

U mezinárodních spojů z Mexika do USA bývá Interjet často dražší než ostatní klasické aerolinky, srovnejte vždy ceny i s největšími konkurenčními aerolinkami Volaris nebo VivaAerobus.

Zavazadla

Kabinové zavazadlo velikosti 55 x 40 x 25 cm do 10 kg můžete přepravovat s sebou zdarma. K tomu si navíc můžete bez poplatku vzít malou kabelku, tašku na notebook, apod.

U vnitrostátních letů po Mexiku a tras do ostatních zemí Latinské Ameriky máte zdarma jeden kus odbaveného zavazadla do 25 kg i v nejnižším tarifu light.

U linek z USA a Kanady do Mexika v nejnižším tarifu není žádné zavazadlo, za jeden kus budete doplácet 25 USD za jeden směr.

Odbavení

Check-in na letištní přepážce je zdarma a většinou začíná hodinu a půl před odletem.

Online se odbavíte 48 hodin, resp. 24 hodin u linek do/z USA, před odletem. Palubní vstupenku si můžete vytisknout nebo stáhnout aplikaci Interjet a boarding pass naskenovat jen z mobilu.

Služby během letu

Občerstvení na palubě je zpoplatněno na všech trasách.

Výběr oblíbeného místa je rovněž zpoplatněn, a to i při online odbavení. Pokud si sedačku nevyberete, bude vám přidělena náhodná zdarma. Vyberete-li si dražší tarif Optima, vybrat místo si můžete zdarma.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)