Letiště v okolí Milána

near Milan
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

MIL (IATA)
(ICAO)
Itálie

Metropole severní Itálie má přidělen IATA kód „MIL“, pod nímž můžeme vyhledávat letenky na všechna čtyři letiště v okolí. Chcete-li zamířit na konkrétní letiště, zadejte do vyhledávání přímo jeho unikátní kód (viz níže) či název.

 


Malpensa (MXP)

Největší milánské a druhé největší italské letiště najdeme 50 km severozápadně od centra města a zhruba 15 km od Lago Maggiore. Míří sem pravidelné linky z celé Evropy i ze světa, včetně těch z Prahy (ČSA, EasyJet). Letenky i cesta do centra je mírně dražší než z letiště Bergamo.

Informace o letišti Malpensa >>


Bergamo (BGY)

Výhradně nízkonákladové letiště leží 60 km východně od centra Milána v těsné blízkosti podhorského městečka Bergamo. Díky Ryanairu a Wizz Airu jsou do Bergama stabilně nejlevnější letenky ze všech destinací nalétávaných z Prahy, stejně tak cesta do Milána je levnější než z letiště Malpensa. Bergamo je také dobře využitelné pro cesty k jezeru Garda.

Informace o letišti Bergamo >>


Linate (LIN)

Nejblíže centru se nachází letiště Linate zaměřující se spíše na obchodní cestující, čemuž odpovídají vyšší ceny letenek. Cestovatelé z Česka nebo Slovenska se s Linate setkají zřídka, žádná přímá linky z Prahy ani Bratislavy sem nelétá.

Informace o letišti Linate >>


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Itálie? Nastav si hlídače