Zavřít boční panel

Ubytování v Berlíně

Kde se ubytovat v Berlíně?

Cestovatelé s nízkým rozpočtem by se měli ohlédnout po ubytování ve čtvrtích Friedrichshain a Kreuzberg, kde je nabídka pokojů opravdu vysoká a ceny nejsou nikterak zdrcující. 

Friedrichshain

Kdysi centrální čtvrť východního Berlína je dnes populární především mezi mladými cestovateli. Ceny ubytování nejsou tak vysoké a k vidění je tu toho spousta, častokrát úplně zadarmo. Právě ve Friedrichshainu se nachází nejdelší zachovalá část berlínské zdi známá pod názvem East Side Gallery. 

Kreuzberg

Bývalá hraniční čtvrť mezi východním a západním Berlínem se dnes dostává do hledáčku cestovatelů kvůli své rozmanitosti a bohatému nočnímu životu. 

Ceny

Nejlevnější hostely začínají na 400 Kč za noc. Průměrná cena za hotelový pokoj se pohybuje někde mezi 1.000–1.700 Kč. Alternativou ke standardním způsobům ubytování je airbnb, kde můžete pořídit pronájem vlastního jednopokojového bytu od 800–1.200 Kč.  Ubytování objednávejte s předstihem a s ohledem na konající se akce, které mohou vypumpovat ceny opravdu vysoko.

Vyhledej si svůj hotel v Berlíně. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Moderní Berlín povstal jako fénix z popela. Metropole se dokázala vymanit ze své temné historie a zařadit se mezi nejnavštěvovanější evropská města současnosti. Připojte se k davům turistů a nechte Berlín vtáhnout vás do svých spárů.

Průvodce pro tebe napsal Lajnhart
Připrav se na
2–4 dny
Milovníci umění se zde plnohodnotně zabaví i 5 dní.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Jaro–léto
Jako každé město lze i Berlín samozřejmě navštívit celoročně.
Více o počasí
Letenky od
1000
Standardní ceny zpáteční jízdenek ať už vlakem nebo autobusem.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 měs
Navrhni úpravu