Zpět na seznam míst co vidět na Fuerteventuře
Oasis Park

Oasis Park Fuerteventura

Oasis Park je největší zoo a botanický park na Kanárských ostrovech. Nachází se v jižní polovině ostrova u východního pobřeží u města La Lajita. Za cíl si klade spojení lidí, zvířat a rostlin. Najdete zde přes 3 000 zvířat 230 druhů, které se volně pohybují na prostoru 800 000 km². Nachází se zde i největší botanická zahrada kaktusů v celé Evropě!

Kromě klasické vyhlídky na zvířata formátu zoo, tak jak ji známe u nás v ČR, je zde možnost safari vyjížděk na velbloudech. Interakce se zvířaty je zde možná na více místech – se zvířaty je možnost si hrát nebo je nakrmit.

Dovolená Fuerteventura - nabídka zájezdů

Vstupné a otevírací doba

Vstupné

  • Dospělý: 35 EUR
  • Děti do 11 let: 20,5 EUR
  • Děti do 3 let: zdarma

Vstupné + jízda na velbloudovi

  • Dospělý: 47 EUR
  • Děti do 11 let: 28,5 EUR

Web: oasiswildlifefuerteventura.com

Otevírací doba

  • Po–Pá 9:00–18:00 hod

Jak se sem dostat

Autem

Po hlavní fuerteventurské silnici se dostanete do města La Lajita. Park se nachází hned u hlavní silnice a je dobře označen. Před parkem se nachází velké neplacené parkoviště. 

Autobusem

Oasis Park Fuerteventura má k dispozici flotilu autobusů, která každé ráno zdarma sváží návštěvníky z hlavních hotelů na ostrově. Přesné zastávky a jízdní řády můžete nalézt na webových stránkách: oasiswildlifefuerteventura.com. Autobusy odjíždí z Caleta de Fuste, Costa Calma, Jandia, Corralejo, Esquinzo, Tarajalejo a Las Playitas. 

Pro oblasti Jandia, Esquinzo a Costa Calma jsou 2 návratové hodiny v 16:30 a 17:30. Pro oblasti Caleta de Fuste, Corralejo a Otros se autobus vrací v 17:30.

  • Naviguj: 28.1872, -14.1569

Další místa na Fuerteventuře

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal tým portálu Cestujlevne.com
Poslední aktualizace před 16 dny
Navrhni úpravu