Tchaj-wan
Tchaj-wan

Co vidět a navštívit na Taiwanu

5 míst co vidět na Taiwanu

Taipei

Taipei

Průvodce městem

V hlavním městě můžeme vypíchnout 3 následující místa: Chrám Longshan – přímo v zastavěném centru Taipeie se nachází historický chrám Longshan. Je stejně úchvatný zevnitř i zvenčí, navodí fantastickou atmosféru čínské kultury a je i modlitebním místem. Nejhezčí je ve večerních hodinách osvětlený zapálenými vonnými svícemi uvnitř. [imageFill 1888] Národní palácové muzeum – muzeum se nachází v hlavním městě Taipei a je to opravdu povinnost pro…

Zobrazit místo
Ching Shui

Ching Shui

Útes nabízí úchvatný pohled na vlny rozbíjející se o pevná skaliska masivu i výhled na širé moře. Dá se sem dostat autem i autobusem.

Zobrazit místo
Taroko

Taroko

Národní park Taroko je úžasné odpočinkové místo uprostřed fantastické přírody s možnostmi hikingu, procházek, úchvatných pohledů do údolí řeky a výhled na skaliska.

Zobrazit místo
Yeh Liu Park

Yehliu Geopark

Toto místo si vychutnají vyznavači geologických výtvorů. Pro absolvování důkladnější prohlídky si rezervujte alespoň 2 hodiny.

Zobrazit místo
Sun Moon

Sun Moon

Jezero nabízí romantický pohled na okolní hornatou krajinu i přírodní zelený porost od vodní hladiny i z výšin. Je zde možnost si zabookovat hotel s nádherným výhledem na jezero pod vámi.

Zobrazit místo

Chystáš se na Taiwan?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele Tomáš Chara
naposledy aktualizováno 02. 10. 2022