La Paz

Akční ceny z Mnichova: Bolívie i peruánské Cuzco na jeden zátah. Letenky od 15 842 Kč

10 komentářů
2018-06-17T19:05:00+02:00

O akci

Akční letenky z Mnichova na Galapágy, o kterých jsme informovali nedávno, nejsou jedinou akcí na nově zaváděné lince společnosti Avianca z bavorské metropole. Za velmi slušnou cenu můžete uspořádat skvělý výlet do Bolívie a Peru, přičemž navštívíte nejvýše položené hlavní město na světě La Paz i světoznámé peruánské Cuzco, poblíž kterého se nachází ještě známější Machu Picchu, více o regionu kolem Cuzca napoví náš průvodce.

Open-jaw letenky na první třetinu roku 2019 s příletem do Bolívie a odletem z Cuzca jsou aktuálně k mání za 15.342 Kč, přejezd mezi La Paz a Cuzcem vyjde nejlevněji nočním autobusem (cesta trvá 13 hodin) kolem 500 Kč, při rezervaci online, spoje bývají dostupné cca 2 měsíce před odjezdem.

Cena letenek možná nemusí být na první pohled atraktivní, ale je nutno brát v úvahu, že letenky ze střední Evropy do Bolívie jen zřídkakdy klesají pod 22.000 Kč, kombinace s odletem z Cuzca pak většinou přesahuje 25.000 Kč. 

  • Ušetříš až 28 % oproti obvyklé ceně 22 000 Kč
  • Hledej v období Nejlevněji od poloviny ledna do března 2019.
  • Čeká tě přestup na letišti Při cestě tam dva přestupy v Bogota a Lima, zpět jen v Bogotě. Letiště můžete opustit a jít se podívat do města.
  • Poletíš s aeroliniemi Avianca
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně 2 odbavená zavazadla, každé z nich do 23 kg + standardní příruční.
MUC/Mnichov
LPB/La Paz CUZ/Cuzco
MUC/Mnichov
Open-jaw letenky
32 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Mnichov, letiště La Paz, letiště Cuzco.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-06-17T17:55:40+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jiri Pokorny
před 5 lety

Jel by někdo se mnou na tuto cestu? Jirka

Avatar uživatele arpadpesta
arpadpesta
před 5 lety

U těch tarifu je napsané, že to můžou koupit jen domácí, anebo to zjistím až na letišti, kde mi řeknou, že nepoletim?

Kryštof Hájek
před 5 lety

Napsané to není, kupujte přímo přes mezinárodní mutace webů Aviancy nebo LATAMu a jste bez starostí. A nebo úplně ideálně řešte vnitrostátní letenky po Peru s nejlevnějšími Viva Air (https://www.cestujlevne.com/lete...t/viva-air), případně Peruvian Airlines nebo LC Peru, kteří žádné příplatky pro cizince nemají.

Avatar uživatele
Malati
před 5 lety

JJ, mě třeba stačila i Bogota (2600). V Bolívii ale prý mají lepší koku, která by měla pomoct :)

Avatar uživatele
Jan Bartos
před 5 lety

V Cuzcu jsem byl, v La Paz také, je tam mnoho co k vidění. Jen dopředu lituji nadšence, co po dvanácti hodinách letu vystoupí v 3.600 m.n.m. a budou chtít nějak fungovat. V La Paz jste přibližně na úrovni Gerlachovského štítu, vzduch je podstatně řidší = nevolnost a ostré bolesti hlavy. Někteří okolo mě měli zdravotní problémy v této výšce, a to jsme se tam dostávali postupně několik dní. Chtěl bych se tam znovu podívat, z Cusco budu klidně odlétat, ale z Mnichova do La Paz... ...to raději ne.

Avatar uživatele Toimas
Toimas
před 5 lety

My jsme jeli busem z Nazca do Cusca a bylo to znát. Je hlavně důležité po příletu neplánovat, žádné velké aktivity a postupně si zvykat na to nadmořskou výšku.

Tady jsme sepsali nějaké rady jak zvládnout tu nadmořskou výšku - https://etabroad.com/cs/5-tipu-j...vou-nemoc/

Avatar uživatele
Leoš Literák
před 5 lety

Já blázen jel autobusem z Limy do Cuzca a bylo mi blbě už v něm. Ale v Limě jsem byl jen rychle zadýchaný.

Mıchal
před 5 lety

Jen poznamenám, pozor na dokoupení přípojů v Latinské Americe právě s Aviancou. Nejnižší tarif není pro gringa, ale jen pro místní. To samé platí o LATAM.

Kryštof Hájek
před 5 lety

Tak platí to jen u vnitrostátní letů v Peru a Chile a jen při koupi přes místní mutace webu. V tomhle konkrétním případě navíc stejně vnitrostátní přelety asi moc lidí nevyužije.

Mıchal
před 5 lety

U toho Cuzca by někdo mohl zatoužit se proletět třeba do Limy a neštěstí je na světě. Užasná Expedia mi nějakým omylem zakoupila s Aviancou po Peru špatný tarif a hned bylo o zábavu postaráno.

Další akce