Auckland: na Nový Zéland z Prahy - 17.827 Kč.

Nový Zéland
Před 3 lety

Jak akci využít?

Díky velmi zvýhodněným letenkám se můžete vydat v příštím roce nejen k protinožcům do Austrálie, ale taktéž na Nový Zéland. Navštivte pohádkovou krajinu, poznejte město Auckland a udělejte si výlet do oblasti Rotorua (na obrázku).

Letenky na Nový Zéland jsou dostupné při odletu z Prahy a návratem do blízké Vídně. V ceně jsou zahrnuta 2 zavazadla, každé o maximální hmotnosti 23 kg.

O dostupnou kombinaci si napište prosím do komentáře (seskládat lze cestu z níže uvedených dat). V případě delších přestupů lze mezičas využít k bezplatné návštěvě čínských metropolí Kanton či Peking - transitní víza do Číny jsou udělována na letištích.

Dostupné data pro let Praha - Auckland

  • březen: 5, 10, 11, 12
  • duben: 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10
  • květen: 6, 7, 9, 10, 12-17, 19, 20, 21, 23, 24, 26-30
  • červen: 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 19
Dostupné data pro let Auckland - Vídeň
  • květen: 12, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 25
  • červen: 1, 2, 3, 9, 11, 15, 16, 17, 22
  • červenec: 10, 13, 14, 16, 18, 20, 21

Jak do Vídně / Prahy

Autobusové spojení z letiště ve Vídni do Prahy stojí 550 Kč se společností Student Agency, která jezdí v tomto směru několikrát denně. Opačné spoje (z Prahy) směřují z autobusového nádraží Florenc do nejrůznějších koutů v ČR i SK.

Na Novém Zélandu

Zajímavé nabídky k ubytování najdete na stránce Nový Zéland – hotely 50%, kde naleznete přehled všech hotelů se slevou 50% a více! Konkrétně levné ubytování v Aucklandu pořídíte již od 912 Kčza noc pro 2 osoby.

Využijte možnosti poznat Nový Zéland ze všech úhlů a půjčte si auto. Týdenní pronájem s vyzvednutím na letišti Vás vyjde jen na 5.500 Kč. Využijte náš srovnávač autopůjčoven pro dosažení nejnižší ceny – auto na letišti v Aucklandu.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

11 komentářů

Avatar uživatele Zuzka1

Bylo by možné zjistit, na kdy jsou ještě letenky na rel. dobrou cenu (za tu výše avizovanou už asi ne...?) s odletem co nejdříve a návratem za 4-6 týdnů? A pak neporadil byste, kde nejlepe hledat letenky NZ - Austrálie? Děkuji.

Ahoj Zuzano, a cíl je NZ nebo Austrálie? Jsou levné letenky i tam právě...

Avatar uživatele kuckalubatova

ahoj je možné ještě tato nebo podobná letenka na NZ? období začátek března tam a začátek května zpět, já nic nemohu najít za nějakou hezkou cenu :(

Avatar uživatele litleze

cau, zajimalo by me, zda lze lety prohodit a letet za stejnou cenu z aucklandu do prahy a posleze zpatky z prahy/vidne do aucklandu. dik

Samozřejmě, že lze, ale ceny budou někde jinde.

Avatar uživatele litleze

takze vlastne nelze. to je zvlastni vosirka

Avatar uživatele ssiiggii

čégo. Máme v plánu na zéland vyrazit na working holiday visa. Tudíž se chci zeptat, jestli jde koupit i jednosměrná letenka? Jináč výhodně vypadá i ta zpáteční. Ještě bych se chtěl zeptat jak je to se stop-overama. Ondřej Thér nabízí stopovery a jednosměrnou letenku za 18k. Ta zpáteční by líp působila alespoň na imigrační úředníky..

Stop-over v této ceně nelze navolit. Je nutné dodržet routing, který je uveden na náhledu ;)

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Nový Zéland  

Země Pána prstenů a skvostné přírody

Nový Zéland (anglicky New Zealand, maorsky Aotearoa) je stát v jihozápadní části Tichého oceánu (Pacifiku). Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2.000 km vzdálená Austrálie.

Různorodá země plná mohutných hor, krásných pláží, lesů a pralesů, plání a pouští. Najdete zde opravdu vše, co vás napadne. Kromě spousty adrenalinových sportů, které je zde možné vyzkoušet, si můžete projít ty nejkrásnější treky z celého světa, u nichž budete ohromeni krásou místní přírody. Matka příroda si tu opravdu vyhrála!

Průvodce pro Nový Zéland