Jezero Azory

Azory za hubičku! Terceira nebo São Miguel z Vídně přes Lisabon či Porto. Letenky od 1 020 Kč

23 komentářů
2019-11-06T15:31:00+01:00

O akci

Pro dobrodruhy tělem i duší a především nenáročné cestovatele, kteří se dokáží i na týden sbalit do malého 30 litrového batohu, je určena právě tato neodolatelná kombinace letenek, jež nemá v historii našeho portálu obdoby. Letět na Azorské ostrovy za 40 EUR, to by mohli mnozí považovat za předčasný apríl. Jak všeobecně známo, aerolinky v mimosezónním období nabízejí letenky za dumpingové ceny, jen aby vzbudily zájem u zákazníků a zaplnily letadla. Nenechte se ani vy dvakrát podbízet a vrhněte se na nákup.

Na výběr máte několik možností, ale pokaždé budete mít přestávku v Lisabonu nebo Portu, případně můžete letenky navolit tak, abyste si užili obě tyto krásné metropole. Pokračovat můžete na ostrovy Terceira nebo São Miguel. Oba ostrovy nabídnou mnoho příležitostí k vyžití a především nádherné přírodní scenérie s malebnými políčky, zapadlými vesničkami a nekonečnou zelení v každém ročním období.

Azory vás nemohou v lednu zaskočit nějakými extrémními teplotami, ty jsou dle dlouhodobých statistik i v zimních měsících příjemné, a to mezi 15-20 stupni. Zaskočit vás může pouze déšť, který však nemusí trvat příliš dlouho, pak může být po zbytek dne slunečno s vymetenou oblohou. Počasí nad ostrovy je zkrátka jako na houpačce.

V odkazech níže uvádíme příkladové termíny na jednodušší sestavu dvou letenek z Vídně na Terceiru. Letenky s Wizzair jsou brány včetně klubové slevy.

Letenky na São Miguel se zastávkou v Lisabonu i v Portu:

Jak už bylo řečeno, budete kupovat dvou nebo čtyřkombinaci letenek. Délku pobytu v na portugalské pevnině a na ostrovech si uzpůsobte dle vlastních potřeb.

VIE/Vídeň
LIS/Lisabon
Zpáteční letenky
3.5 hodin letu (přímý let)
LIS/Lisabon
TER/Terceira
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 59 % oproti obvyklé ceně 2 500 Kč
  • Hledej v období leden až březen, čím později tím dráž
  • Čeká tě přestup na letišti V Lisabon nebo/a Porto
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air a Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je U obou dopravců je v základním tarifu malé příruční zavazadlo podobných rozměrů, u Wizzair je to 40x30x20 cm a u Ryanair 40x20x25 cm, za možnost vzít si ještě další větší příruční zavazadlo si připlatíte 56 EUR navíc

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Lisabon, letiště Terceira.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-11-06T14:31:37+01:00

23 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce