Filipíny žena

Byznysem na Filipíny či do Malajsie a Indonésie za polovic z Athén. Letenky od 17 681 Kč

18 komentářů
2020-01-12T19:56:00+01:00

O akci

Rádi byste si dopřáli let v byznys třídě, ale zároveň za něj nezaplatili celé jmění? Máme pro vás skvělý kompromis. Zpáteční letenky z Athén do jihovýchodní Asie na křídlech saúdských aerolinií Saudia jsou dostupné od 17 681 Kč s odletem z Athén.

V čem spočívá onen kompromis? Klasická cena těchto business class letenek se pohybuje okolo 45 tisíc z Prahy. Vy za nižší cenou musíte doletět do Athén, což ale není absolutně problém. Zpáteční letenky z Vídně do Athén s Wizz Airem jsou na celou zimu okolo 40 EUR a z Prahy do Athén doletíte okolo 3 500 Kč třeba s Lufthansou nebo KLM.

Druhým ústupkem je pak alkohol. Saudia totiž na svých letech nepodává žádný alkohol a tak musíte zapomenout na fotky v pohodlném byznys sedadle společně se sklenkou šampaňského Krug.

Co vás ale čeká a nemine? Přednostní odbavení i výstup z letadla, během čekání na odlet vstup do letištních salónků, prémiový catering za letu (bez alkoholu), pohodlná a prostorná sedadla, která snadno přeměníte do postele a prospíte se během dálkových letů trvajících 10–12 hodin a pořádnou dávku leteckých mil, kde díky tarifu „I“ získáte do většiny programů v rámci aliance Sky Team 150 %.

Začínáte s létáním v byznys třídě? Přečtěte si:

Zkrátka a dobře do Asie doletíte plní zážitků a připraveni k objevování Filipín, Malajsie či Indonésie. S našimi průvodci to půjde mnohem lépe.

  • Ušetříš až 61 % oproti obvyklé ceně 45 000 Kč
  • Hledej v období Cesty do 31.3.2020
  • Čeká tě přestup na letišti Džidda
  • Poletíš s aeroliniemi Saudi Arabian Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou příruční i 2 zapsaná zavazadla každé o 23 kg
ATH/Athény
MNL/Manila
Zpáteční letenky
19 hodin letu (1 přestup)
ATH/Athény
KUL/Kuala Lumpur
Zpáteční letenky
18 hodin letu (1 přestup)
ATH/Athény
CGK/Jakarta
Zpáteční letenky
19 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Athény, letiště Manila, letiště Kuala Lumpur, letiště Jakarta Soekarno Hatta.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-01-12T12:10:14+01:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kobracek
kobracek
před rokem

Akce je opět aktivní, Filipíny se otevírají od února, přes stránky Saudia jsou téměř všechny lety v Business do Manily za 830 euro. Pecka

Avatar uživatele kobracek
kobracek
před rokem

Samozřejmě odlety z Athén

Avatar uživatele kobracek
kobracek
před rokem

Konkrétně jsem koukal na duben nebo květen

Avatar uživatele Petr Oravec
Petr Oravec
před 4 lety

Chci si zarezervovat letenku, ale chce to po mně číslo pasu. Je to možné bez čísla pasu? Dělá se mi nový. 10 hodin zpět v Jeddah přežiji, snad tam bude už ten nový terminál a lepší salonek. Ale chci se zeptat, co v Manile. Chce to spíše ještě odletět na jiný ostrov? Máte zkušenosti?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Číslo pasu zadej staré, jakmile budeš mít nové, tak se nechá přepsat. Případně po rezervaci ideálně pošli mail s tím, že se udělá poznámka a změní se.

V Manile nic nepodnikneš. Rychle odsud pryč :)

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

Za plážemi atd. to chce letět dál. Na Luzonu se jezdí nočním busem z Manily na rýžové terasy do Banaue a Batadu.

Avatar uživatele
bituri
před 4 lety

Výhodu byznys třídy totálně ničí ten dlouhý stop v Džidě (Jeddah, JED). To je snad nejstrašnější arabské letiště (https://photos.wikimapia.org/p/0...8_big.jpg) a jejich business class salónek je bohužel plný nepohodlných sedaček a bdělých kontrolorů, kteří hlídají, aby si člověk nedal nohy nahoru. Podobné byznys ceny mají Saudia i z Istanbulu, tam se však dá letět přes Rijád (Riyadh, RUH), kde je salónek lepší.

fridgy
před 4 lety

vsechny ceny z IST mi ukazuji za 31k, nejake info k tomu?

Avatar uživatele sali
sali
před 4 lety

Sice komentáře k letišti v Džiddě jsou šílené, ale business lounge je na tom snad lépe. Navíc lety do CGK vidím s přestupy 6.20 a zpět 3.35 . To by mělo jít v lounge solidně přežít i bez alkoholu.

Avatar uživatele LukasAK
LukasAK
před 4 lety

komentáře se týkají starého terminálu v JED, který byl považován za jeden z nejhorších v civilizovaném světě. Athény se už létají na fungl nový terminál, který vypadá obstojně. Lounge je tím pádem rovněž fungl nový

TH
před 4 lety

Už 14 dní hledám jakýkoliv rozumný spojení do Kuala Lumpur (únor /březen) a odlet z Penangu. Všechny lety jsou 16 tis a výš. Dobře na tom byli Finnair, ale ti nejdou pod 19. Šílený :(

Avatar uživatele
Mirek
před 4 lety

@Daniel Prosím tě, danieli, co je to FT?

Bič boží
před 4 lety

flyer talk, sekce premium fare deals

Avatar uživatele
:D
před 4 lety

Perfektni akce. S arabama a jeste z recka 👍👍 jen vice takovejch.

Bič boží
před 4 lety

absence alhoholu ani positioning flight jako problém nevidím, ale ty layovery v Jeddah jsou pekelné. jinak SV v C z atén už nějakou drahnou dobu visí na FT

Avatar uživatele LukasAK
LukasAK
před 4 lety

Jj, koukal jsem na to uz pred casem, ten alkohol bych asi ozelel, ale 10h layover v jed ani nahodou (nota bene prave bez alkoholu:-)

Avatar uživatele
cali
před 4 lety

Ještě bych to zatuploval termínem o ramadánu...

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 4 lety

Je to opravdu nabídka pro gurmány.

Každopádně plně souhlasím s Davidem že: “Zkrátka a dobře do Asie doletíte plní zážitků” ;-)

Další akce