Jak akci využít?
Po velmi dlouhé době jsme se rozhodli upozornit znovu na možnost levného cestování napříč Spojenými státy americkými. V posledních měsících spoustu z vás zakoupilo letenky do USA a máte–li ve vašem itineráři naplánované přejezdy či výlety po okolí, dnešní tip uvítáte. Za upozornění děkujeme cestovateli norbic.
Autobusový dopravce Megabus právě nahrál do rezervačního systému nové období, a to od 7.3. do 19.6., kdy prodává jízdenky po 1 $ na každé lince i spoji. Pravda, za tuto cenu je dostupný vždy pouze jeden kus, ale desítka dalších stojí 5 $. Pokud tedy vyrážíte ve dvou, jedna cesta vás vyjde na 3 $ (65 Kč) za osobu.
Uvedené ceny platí do celé sítě dopravce. Třeba na cesty z New Yorku do Washingtonu, Filadelfie či Buffala k Niagarským vodopádům. Megabus operuje taktéž na Floridě i v Kalifornii – mapa spojů.
Akční jízdenky
Co se ještě hodí vědět
Jak je akce výhodná?
Běžná cena je 250 Kč . Ušetříš přibližně 74 %.
Do kdy akce platí?
Ceny jsou platné do vyprodání.
Na jaké termíny jsou letenky?
Nový kalendář je dostupný od 7.3. do 19.6.2018.
S kým poletím?
Megabus