Chile a Velikonoční ostrov z Německa - 13.500 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Zvýhodněná cena na letenky do Chile vás zavede nejen na pevninský kontinent Jižní Ameriky, ale také až na mystický Velikonoční ostrov. Ať si již vyberete Santiago de Chile či Rapa Nui, úspora v řádech tisíců  korun vás nemine.

Rezervuj letenky do Chile:

  • Lipsko - Santiago de Chile za 13.500 Kč rezervuj >>
  • + hotely v Santiagu od 600 Kč / pokoj a noc
  • Odlety v období: 01.03. - 30.06.2014
  • Maximální pobyt 30 dní (i v červenci)
  • Prodej do 15.dubna
Rezervuj letenky na Velikonoční ostrov: Při letu na Velikonoční ostrovy lze nastavit, ale není podmínkou, denní stop v Santiagu i Sao Paulu (viz. náhled).

Do Lipska se nejsnadněji dostanete z Prahy novou (od 1.4.) autobusovou linkou společnosti Elines (1.220 Kč / zpáteční). Do Frankfurtu přímo na letiště pak s autobusy Student Agency (od 1.690 Kč / zpáteční).

[start][zeme]Chile[/zeme][mezikrok][chl][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ondrej.sipka

Ahoj, podaří se najít obdobná letenka za podobnou cenu? Odlet z Evropy. Díky Ondra

Ahoj, těžko, takové ceny se objevují jen jednou za několik let. Standard je mezi 35 až 45 tisíci.

Avatar uživatele petrgeorgiev

35tis je moc... za 25tis by se to dat melo. Otazkou je, co tam chces videt. Tohle je destinace na max.3 dny, takze letet tam jen kvuli tem trem dnum... na tvym miste bych to spojil s navstevou Chile a stravil tam dva tydny

Avatar uživatele kralicekpo

Lidi, prosím vás, Velikonoční ostrov je jen jeden. Tak si to opravte. Viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Velikono%C4%8Dn%C3%AD_ostrov

Hotovo, díky ;) už mě na to někdo upozorňoval, ale asi jsem přepsal jen nadpis :/

Avatar uživatele scrand

Pelikán je pěkně na houby, chtěli jsme si to objednat, zkoušel jsem tři různý lety a pokaždý mě to vykoplo, že už to není možné zarezervovat ...

Avatar uživatele scrand

Tak nakonec se povedla rezervace na booking.com Díky!

Kdeže? :-)

Nebyl by tam týdení pobyt někdy v červnu? Ceny mi to ukazuje už mnohem vyšší...

Ahoj, kterou destinaci?

Velikonoční ostrovy na týden.

15.-22.6. ;) http://bit.ly/1gBs6Mp

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

A už tam budem?

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Honem, dokud jsou místa!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Chile  

Okouzlující země plná kontrastů

Chile se nachází na jihozápadě Jižní Ameriky, tvoří úzký pás země mezi Tichomořským pobřežím a Andami. Tento stát je typický svým úzkým a podlouhlým tvarem, který od severu k jihu dosahuje více než 4.000 km, zatímco průměrná délka od západu k východu se pohybuje pouze kolem 140 km. K Chile patří také Velikonoční ostrov a část antarktického území. Sousedními státy jsou Peru, Bolívie a Argentina. 

Díky své netradiční rozloze nabízí Chile turistům rozmanitou nabídku přírodních krás ovlivněných odlišnými podnebnými pásy. Na severu země můžete navštívit některý z národních parků na náhorní plošině Altiplana, obdivovat nejsušší poušt Atacamu s jasnou večerní oblohou ideální pro pozorování hvězd. V centrální části navštívíte světově proslulé vinice, okusíte život v chilské metropoli nebo si v červenci zalyžujete.  Na jihu se seznámíte s kulturou místních indiánů kmene Mapuche, zdoláte aktivní sopku a večer necháte unavené tělo relaxovat v termálních lázních. Jak se budete přibližovat ledovcům v Patagonii, začnou vám docházet slova, protože zážitky z tak krásných a nedotčených míst lze jen těžce popsat. Třešničku na dortu při návštěvě Chile vám zprostředkuje pohled na sochy Moai a ochutnávka kultury Rapa Nui na Velikonočním ostrově.

Průvodce pro Chile