Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

ARRGH! Tak toto je opravdu MEGA nabídka. Jeden z nejluxusnějších hotelů v Amsterdamu je do konce dnešního dne v akci za polovic. Noc v tomto luxusu si můžete dopřát již za 1.983 Kč za 2 osoby! Oč se jedná? Grand Hotel Krasnapolsky patří do světoznámého řetězce NH Hoteles a svou polohou je opravdu ideální nejen k procházení se v uličkách starého Amsterdamu - leží totiž přímo v historické části města. A obvyklá cena za pokoj? Okolo 5 tisíc za noc, v obyčejných 2* hotelech je pak obvyklá cena 1.700 Kč. Rezervovat můžete na několik posledních termínů v říjnu, listopadu a prosinci.

[alert]Online rezervace 5* hotelu v Amsterdamu >>[/alert]

Jak do Amsterdamu (AMS)? Pro většinu čtenářů je nejvhodnější cesta přímo z Prahy, kdy nejlevnější letenky na toto období zakoupíte za 1.428 Kč.

[insetleft title="Vánoční eurovíkend"]Letenky z Prahy + dvě noci v 5* za 3.916 Kč[/insetleft]Jak už bývá zvykem, i dnes si ukážeme příkladový eurovíkend s konečnou cenou. Při cestě 2 osob bude finanční rozpočet následující. Za letenky z Prahy v pátek v 19:00 a zpět z Amsterdamu v neděli v 19:25 zaplatíte např. na dny 14.-16.prosince 3.366 Kč / 2 osoby vč. všech poplatků. Ubytování na tyto 2 noci vychází na 4.466 Kč. Celkem 2 osoby zaplatí za vánoční eurovíkend v 5* luxusu 7.832 Kč !!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele fikovnik
fikovnik

Misto je pekne, ale rozhodne se nejdena o "Jeden z nejluxusnější hotel v Amsterdamu" :-)

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

díky ;)

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele dan.patek13
dan.patek13

Kde koupím letenky?

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

easyjet.com

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Tam chceš!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam to bude krásný!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
To musíš vidět!
Ibiza
ušetříš až 87%
Tam to bude krásný!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko