Eurovíkend: AMSTERDAM, 5* v historickém centru - 3.916 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

ARRGH! Tak toto je opravdu MEGA nabídka. Jeden z nejluxusnějších hotelů v Amsterdamu je do konce dnešního dne v akci za polovic. Noc v tomto luxusu si můžete dopřát již za 1.983 Kč za 2 osoby! Oč se jedná? Grand Hotel Krasnapolsky patří do světoznámého řetězce NH Hoteles a svou polohou je opravdu ideální nejen k procházení se v uličkách starého Amsterdamu - leží totiž přímo v historické části města. A obvyklá cena za pokoj? Okolo 5 tisíc za noc, v obyčejných 2* hotelech je pak obvyklá cena 1.700 Kč. Rezervovat můžete na několik posledních termínů v říjnu, listopadu a prosinci.

[alert]Online rezervace 5* hotelu v Amsterdamu >>[/alert]

Jak do Amsterdamu (AMS)? Pro většinu čtenářů je nejvhodnější cesta přímo z Prahy, kdy nejlevnější letenky na toto období zakoupíte za 1.428 Kč.

[insetleft title="Vánoční eurovíkend"]Letenky z Prahy + dvě noci v 5* za 3.916 Kč[/insetleft]Jak už bývá zvykem, i dnes si ukážeme příkladový eurovíkend s konečnou cenou. Při cestě 2 osob bude finanční rozpočet následující. Za letenky z Prahy v pátek v 19:00 a zpět z Amsterdamu v neděli v 19:25 zaplatíte např. na dny 14.-16.prosince 3.366 Kč / 2 osoby vč. všech poplatků. Ubytování na tyto 2 noci vychází na 4.466 Kč. Celkem 2 osoby zaplatí za vánoční eurovíkend v 5* luxusu 7.832 Kč !!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele fikovnik

Misto je pekne, ale rozhodne se nejdena o "Jeden z nejluxusnější hotel v Amsterdamu" :-)

Avatar uživatele cestujlevne

díky ;)

Avatar uživatele dan.patek13

Kde koupím letenky?

Avatar uživatele cestujlevne

easyjet.com

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi ještě nebyl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí