Akční jízdenky do Amsterdamu, Curychu, Milána, Frankfurtu, Hanoveru aj. měst - 498 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Zelené autobusy brázdící po celé Evropě znovu spustily svou oblíbenou promo akci v podobě akčních jízdenek na všech přímých trasách pouze za 249 Kč. Mezi nejatraktivnější vždy patří přímý spoj z Prahy do Amsterdamu, Curychu, Milána, Hamburku, Frankfurtu či Düsseldorfu a dalších!

Na nic nečekejte, nejlevnější jízdenky platí vždy na několik prvních míst v autobuse.

V ceně jsou 2 klasická zavazadla a jedno příruční. Příkladem nechť jsou jízdenky na první prodloužený víkend v červnu do Amsterdamu.

Jak zaplatit?

Pozor na to, že v případě rezervace v CZK je nutné uhradit jízdenky pouze skrze Paypal - platební kartou lze platit pouze částky v EUR. Přepnout měnu můžete v pravém horním rohu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

36 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele fyab

Vzhledem k tomu, že už jsme u FlixBusu nakoupili, chci všechny varovat. Stačí pročíst jejich facebookové stránky - české, německé - za chvíli vám bude jasné, že jde o vysoce rizikovou a problematickou firmu.

Avatar uživatele hrabala

Skvělé ceny a díky dobré kombinaci jsem pořídil koupit zajímavý Eurotrip. Praha - Hamburk - Kodaň - Amsterdam - Paříž - Mnichov - Praha. Moc díky :)

Ještě bych doplnil, že je možnost koupit i na víkend (nebo od čtvrtka do neděle) v létě do Curychu za 498 zpáteční :) To mi přijde jako taky super cena :) a je tam ještě dost termínů + příjezd v 6:00 ráno do Curychu a odjezd 01:15 další den. Takže si člověk může udělat jednodenní trip. :) Sice to není operovaný přímo Flixbusem, ale cena je stejná a je to přímý spoj z Prahy :)

Avatar uživatele cantona23

Díky za tip ... červen Amster ... červenec Curych :-)

Není zač :) taky jsem koupil :)

Koukám, že přímý spoj jezdí jen do 14.7., pak už jedině se přestupem a drazsi.

wow.. Díky za info. Vůbec jsem tuto trasu nezaznamenal. Už konečně zprovoznili přímé destinace z Prahy na mapě http://bit.ly/flix-mapa, přidávám tedy do pléna i Miláno :)

Jo pravda, na Milan jsem taky koukal, ale jelikož jsem tam byl s Wizzairem ještě levněji, tak mi to nepřišlo tolik zajímavý jako Curych :D jinak jsem si toho právě všiml tady: https://www.flixbus.cz/autobus/praha , je tam i docela hodně (menších) Německých měst, většinou po cestě do většího a taky za 498 zpáteční Jasne není zač :) na druhou stranu díky nezaznemenani teto trasy jsem si mohl v klidu vybrat ze spousty termínů i na víkend a nebylo to pryč hned jako Amsterdam :D

Avatar uživatele cantona23

Amster na jednu noc busem za pětikilo ... Paráda. Budu kešovat přes noc, takže bez noclehu :)

Avatar uživatele dawe.sidlo9

Je nám líto, ale v průběhu Tvojí objednávky se vykytla chyba. Žádné peníze nebyly odečteny z Tvého účtu. Pro více informací se prosím obrať na náš zákaznický servis.

Avatar uživatele dawe.sidlo9

Proč mě to hlásí takovouhle chybu nevíte někdo ? Díky za rady...

Platíš v eur kartou nebo čím?

Avatar uživatele dawe.sidlo9

Normálně kartou v eurech- takže ANO. 3x mě to odmítlo ... Tak nevím

Avatar uživatele pm.pajinka

mám stejnou zkušenost , byla jsem se na to na florenci zeptat a prý se to stává přetížený systém

Avatar uživatele vlk2

Konečně jsem ten Flix chytil :) Rád se do Amsteru zase vrátím, úžasné město. Díky! :)

Avatar uživatele kaplanekmilan

Dobrý den, jde na Flixbus platit i jinak než přes Paypal? Děkuji :)

Viz příspěvek ;) musíš přepnout na eura, pak jde karta. Zatím CZ verzi ladí.

Avatar uživatele kaplanekmilan

Děkuji, už mám zaplaceno 1600 pro 3 do Amsterdamu a zpět :)

Avatar uživatele rad.kubelka

Zdravím, ted jsem zakoupil jízdenky do Amsterdamu.. po platbě kartou mi to napsalo něco v tom, že mám někoho kontaktovat, že je problém a okno najednou vyskočilo. Peníze z účtu mi však zmizeli a na email nic nepřišlo.., prosím o radu :) Omlouvám se, že to píši jako podkomentář, ovšem z nějakého důvodu mi nejde přidat plnohodnotný komentář.

Avatar uživatele rad.kubelka

Ok, díky za odpověď.

Avatar uživatele tom.ska88

Tak super...Amstr pro 2 na červen za litr tam a zpět na 4 dny..nevíte někdo o nějakym levnym ubytování v Amstru??

Avatar uživatele booomberman

Ibis Budget Airport, via booking - strohý pokoje pro 3 lidi, vlastní hajzlík i sprcha. Cenu dělaj "na pokoj" cca 50€/noc. Nevýhodou je hodinová cesta k němu, ačkoli celodenní lístek na 3 dny na "modrý" spoje který jezdí z centra až k hotelu s 1 přestupem stojí 17€ (!!) a jezdí to do 2 do noci. Jestli nejste náročný, zkuste Zeeburg Camp, v chajdách typu "2xpostel+ skříň" pro dva za 45€ noc. Pro dobrodruhy doporučuju Vivaldi Budget u centra - i pán z bookingu mi varoval před nízkou úrovní služeb, vybavení ale i cen.

Avatar uživatele tom.ska88

Super díky,zkouknu to..jen teď už potřebuju pokoj pro 4.. :)

Avatar uživatele michal.novacek2

Amstr koupen na červen, super.. Pro dva za 1000 tam a zpátky.. Ještě sleva 100 kč na ISIC - http://benefits.isic.org/en/flixbusitaly

Avatar uživatele fixner

Při nástupu slečna z ČR nasnímá kód (v Praze takto vždy byla na víc spojů), ta nejela, a to je vše. Po nástupu si vybereš místo které se ti líbí a je volné :-) Jel jsem do Frankfurtu přímým spojem po 11hod a autobus byl daleko pohodlnější než má SA, prosklená střecha a hlavně neskutečně velký prostor na nohy. Zpět jsem jel také přímým spojem ale autobus dost horší a to i když srovnám se SA. To byl opravdu dost velký rozdíl. Navíc byl plný do posledního místa. Oni mají více typů autobusů. Co jsem se bavil s paní, která jezdí pravidelně, tak je to kolikrát jako loterie. Ale jinak naprostá pohoda. Jel bych hned zase :-)

Avatar uživatele tomcz

Díky, za tu cenu i kdyby to bylo míň pohodlné tak to stojí za to, SA má podle lístků které začali prodávat včera v noci 4* drazší :D

Avatar uživatele tomcz

Neví někdo jak to je s výběrem místa a odbavením co nabízí QR kod u jízdenky?

Avatar uživatele scratch

Je FlixBus stejně komfortní jako Student? Díky.

Avatar uživatele nguyenova.petra

Není...jely jsme s kamarádkou z Berlína a obě 165cm a sotva jsme si nějak pohodlně sedly. Nevím, co dělají vyšší lidi.

Avatar uživatele Martinka103

Nemohu najít přijatelný spoj Praha - Hamburk a zpátky. :/

Avatar uživatele tomcz

Díky :) jedem do Düsseldorfu, v půl osmý příjezd a v 22:00 zas domů :)

Avatar uživatele s

Na podzim se akce asi ještě nevztahuje co? Hledala jsem zari- rijen a ceny 78E pro dva. Řekla bych, že dalsi akce by zase mohla byt co? My s nima ted o vikendu byli v Hamburku, cestou zpet jsme za par stovek leteli a Hamburk vsem doporucujeme. www.facebook.com/mladivtrapu1

Omezení jsem nikde neviděl, podmínky jsou takové neúplné i z důvodu toho, že ne všechny trasy jsou nahrané do stejného data.

Avatar uživatele s

Oki, díky za odpověď, ještě se podívám přes počítač. :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Honem, dokud jsou místa!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Hurá za zážitky!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí

Zavřít
Ikona pinu
Německo  

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo