New York

Jednosměrná letenka z Prahy do USA v červnu - 4.650 Kč.

17 komentářů
2015-05-10T14:33:54+02:00

O akci

Tento tip na letenky je určen především pro zájemce o pracovně cestovní program Work and Travel a pro všechny, kteří mají v plánu procestovat USA či Kanadu po vlastní ose s maximální flexibilitou co se návratu týče. Veškeré možnosti jak zkombinovat jednosměrné letenky do a z USA se dočtete níže.

Letenku do státu Rhode Island, města Providence, zakoupíte v termínu 18. nebo 22.června z Prahy za pouhých 169€ / 4.650 Kč. Providence je přitom pouhé 3 hodiny jízdy autobusem od New Yorku a jízdenky zakoupíte za 1 dolar u Megabus.com, případně za 10$ u Greyhoundu. V možnosti jsou i další města a státy v okolí.

  • Praha - Providence (jednosměrně) za 4.650 Kč rezervuj letenku >>
  • Termín: 18. a 22.06.
  • Prodej do vyprodání míst
V ceně je zahrnuto zavazadlo do 23 kg.

Autobus mezi Providence a New Yorkem za 1$

Tip na jízdenky z Providence dne 24.června do New Yorku za 1$, které naleznete na megabus.com, případně další varianty do okolních měst také na Greyhound.com.

Jak zpět z USA do ČR? Z NY, Floridy či Kalifornie

Jak jsem již v úvodu nastínil, letenky jsou vhodné pro ty z vás, kdo plánuje kombinovat různá města příletu a odletu, nebo jen využít aktuální nabídky k levnějším zpátečním letenkám s délkou pobytu delší jak 90 dní. Společnost Norwegian nabízí výhodné jednosměrné letenky ve směru USA - Evropa, aktuálně nejlevněji na podzim. Jak je vidět z variant, více termínů a samozřejmě nižších cen naleznete při letu z USA do Londýna nebo Osla, Kodaně a Stockholmu - nejen do Prahy. V uvedených cenách nejsou zahrnuta zavazadla - poplatek je 45€ za kus.

S koupí letenky zpět do Evropy doporučuji příliš neváhat a zakoupit ji minimálně 3 měsíce předem - ceny dolů na měsíce září a říjen už příliš nepůjdou.

Případně lze letět z Washingtonu přes Island do Berlína za 165€ s aerolinií WOW air - příklad rezervace.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-05-10T14:33:54+02:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce