Kanada: letenky do Newfoundlandu (o prázdninách) - 7.090 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Dění v posledních dnech přeje všem českým turistům mající v plánu návštěvu Kanady. Zrušením kanadských víz a zároveň expanze irského dopravce Ryanair do Prahy umožňuje využít zajímavý tarif do východního cípu Kanady - Newfoundlandu a Labradoru.

Zpáteční letenky z Dublinu do St. John´s jsou k dostání za 368 CAD / 7.090 Kč. V ceně je taktéž zavazadlo k odbavení do 23 kg.

Letenky lze kdykoliv změnit, a to až 2 hodiny do odletu za poplatek 75 c$ + rozdíl v ceně tarifu. Víza do Kanady již od 14.listopadu 2013 nepotřebujeme, cesta nesmí přesáhnout 6 měsíců a účel může být jak turistický, tak i pracovní.

Dostupné destinace v Kanadě:

V případě letu do Toronta se jedná o přímý let s technickým mezipřistáním v St. John´s. Budete tedy pokračovat se stejným letadlem dále do Toronta.

Přípoj do Dublinu s Ryanair.com

Jak jsem již v úvodním odstavci nastínil, nově se levně do Dublinu dopravíme díky společnosti Ryanair i z Prahy. Současné nejnižší zpáteční letenky začínají na 1.638 Kč - v ceně je příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10 kg. Se stejnou společností můžeme letět taktéž z Bratislavy či polských příhraničních měst.

Tipy k ubytování v St. John´s

Rozhodnete-li se setrvat v malebném městečku St. John´s, vybrat si můžete z několika desítek hotelů. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje začínají na 1.518 Kč / noc.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele oujezsky

Dobry den, letenka na 3/4 roku dopředu ve mně budí obavu, jestli nebudu potřebovat změnit jméno druhého cestovatele. Jaké jsou s tim zkušenosti? Ktera společnost je nejlevnější v souvislosti s tímto poplatkem a naopak se kterou ne, protože by ta změna byla příliš drahá?

Dobrý den Martine, obecně žádná změna letenky se nevyplatí. Je vždy lepší již kupovat s tím, že vím co chci. V případě Westjetu (u cen 13tis a výše) je však poplatek spíše symbolický - 50 c$.

Avatar uživatele bez_nicku

Čekám na Calgary o prázdnínách. Tak doufám,že se něco naskytne! :)

Avatar uživatele cradlerws

Jo, calgary, edmonton ci vancouver bych si dal take v nejakych letnich mesicich ci na zacatku zari.

Avatar uživatele cradlerws

Super, mozna budou ruzne alternativy pres USA, uvidime. Kazdopadne levne celkem se tam lita pres Air Transat z UK, pres http://www.canadianaffair.com/ , ceny jsou kolem 12tis. vetsinou, ale nutne pripocist cestu do UK..

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Jedem!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Všude dobře, co doma!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Kanada  

Země javorového listu, nedotčené přírody a moderních měst

Kanada leží v severní části Severní Ameriky a svou rozlohou je druhým největším státem světa. Její hranice tvoří Severní ledový, Tichý a Atlantický oceán a Spojené státy americké. 

Nespoutaná příroda, velká jezera a hory, moderní města a milí lidé, taková je Kanada.

Průvodce pro Kanada