Kanada: letenky do Newfoundlandu (o prázdninách) - 7.090 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Dění v posledních dnech přeje všem českým turistům mající v plánu návštěvu Kanady. Zrušením kanadských víz a zároveň expanze irského dopravce Ryanair do Prahy umožňuje využít zajímavý tarif do východního cípu Kanady - Newfoundlandu a Labradoru.

Zpáteční letenky z Dublinu do St. John´s jsou k dostání za 368 CAD / 7.090 Kč. V ceně je taktéž zavazadlo k odbavení do 23 kg.

Letenky lze kdykoliv změnit, a to až 2 hodiny do odletu za poplatek 75 c$ + rozdíl v ceně tarifu. Víza do Kanady již od 14.listopadu 2013 nepotřebujeme, cesta nesmí přesáhnout 6 měsíců a účel může být jak turistický, tak i pracovní.

Dostupné destinace v Kanadě:

V případě letu do Toronta se jedná o přímý let s technickým mezipřistáním v St. John´s. Budete tedy pokračovat se stejným letadlem dále do Toronta.

Přípoj do Dublinu s Ryanair.com

Jak jsem již v úvodním odstavci nastínil, nově se levně do Dublinu dopravíme díky společnosti Ryanair i z Prahy. Současné nejnižší zpáteční letenky začínají na 1.638 Kč - v ceně je příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10 kg. Se stejnou společností můžeme letět taktéž z Bratislavy či polských příhraničních měst.

Tipy k ubytování v St. John´s

Rozhodnete-li se setrvat v malebném městečku St. John´s, vybrat si můžete z několika desítek hotelů. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje začínají na 1.518 Kč / noc.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele oujezsky

Dobry den, letenka na 3/4 roku dopředu ve mně budí obavu, jestli nebudu potřebovat změnit jméno druhého cestovatele. Jaké jsou s tim zkušenosti? Ktera společnost je nejlevnější v souvislosti s tímto poplatkem a naopak se kterou ne, protože by ta změna byla příliš drahá?

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4322 příspěvků
Aktivní před 12 hod
Zobrazit profil

Dobrý den Martine, obecně žádná změna letenky se nevyplatí. Je vždy lepší již kupovat s tím, že vím co chci. V případě Westjetu (u cen 13tis a výše) je však poplatek spíše symbolický - 50 c$.

Přidal se 14. 11. 2013
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele bez_nicku

Čekám na Calgary o prázdnínách. Tak doufám,že se něco naskytne! :)

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele cradlerws

Jo, calgary, edmonton ci vancouver bych si dal take v nejakych letnich mesicich ci na zacatku zari.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele cradlerws

Super, mozna budou ruzne alternativy pres USA, uvidime. Kazdopadne levne celkem se tam lita pres Air Transat z UK, pres http://www.canadianaffair.com/ , ceny jsou kolem 12tis. vetsinou, ale nutne pripocist cestu do UK..

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Tropický ráj: Andamany a Nikobary z Budapešti přes Dillí
-41 %

Honem, dokud jsou místa!

Akční lety z Budapešti do indického Dillí
-32 %

Jedem!

Východní trip: Kyjev, Baku i Tbilisi v jednom
-54 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Kanada  

Země javorového listu, nedotčené přírody a moderních měst

Kanada leží v severní části Severní Ameriky a svou rozlohou je druhým největším státem světa. Její hranice tvoří Severní ledový, Tichý a Atlantický oceán a Spojené státy americké. 

Nespoutaná příroda, velká jezera a hory, moderní města a milí lidé, taková je Kanada.

Průvodce pro Kanada