Kanada

Kanada: letenky do Newfoundlandu (o prázdninách) - 7.090 Kč.

6 komentářů
2013-11-15T18:25:58+01:00

O akci

Dění v posledních dnech přeje všem českým turistům mající v plánu návštěvu Kanady. Zrušením kanadských víz a zároveň expanze irského dopravce Ryanair do Prahy umožňuje využít zajímavý tarif do východního cípu Kanady - Newfoundlandu a Labradoru.

Zpáteční letenky z Dublinu do St. John´s jsou k dostání za 368 CAD / 7.090 Kč. V ceně je taktéž zavazadlo k odbavení do 23 kg.

Letenky lze kdykoliv změnit, a to až 2 hodiny do odletu za poplatek 75 c$ + rozdíl v ceně tarifu. Víza do Kanady již od 14.listopadu 2013 nepotřebujeme, cesta nesmí přesáhnout 6 měsíců a účel může být jak turistický, tak i pracovní.

Dostupné destinace v Kanadě:

V případě letu do Toronta se jedná o přímý let s technickým mezipřistáním v St. John´s. Budete tedy pokračovat se stejným letadlem dále do Toronta.

Přípoj do Dublinu s Ryanair.com

Jak jsem již v úvodním odstavci nastínil, nově se levně do Dublinu dopravíme díky společnosti Ryanair i z Prahy. Současné nejnižší zpáteční letenky začínají na 1.638 Kč - v ceně je příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10 kg. Se stejnou společností můžeme letět taktéž z Bratislavy či polských příhraničních měst.

Tipy k ubytování v St. John´s

Rozhodnete-li se setrvat v malebném městečku St. John´s, vybrat si můžete z několika desítek hotelů. Nejlevnější dvoulůžkové pokoje začínají na 1.518 Kč / noc.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-11-15T18:25:58+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele oujezsky
oujezsky
před 10 lety

Dobry den, letenka na 3/4 roku dopředu ve mně budí obavu, jestli nebudu potřebovat změnit jméno druhého cestovatele. Jaké jsou s tim zkušenosti? Ktera společnost je nejlevnější v souvislosti s tímto poplatkem a naopak se kterou ne, protože by ta změna byla příliš drahá?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Dobrý den Martine, obecně žádná změna letenky se nevyplatí. Je vždy lepší již kupovat s tím, že vím co chci. V případě Westjetu (u cen 13tis a výše) je však poplatek spíše symbolický - 50 c$.

Avatar uživatele bez_nicku
bez_nicku
před 10 lety

Čekám na Calgary o prázdnínách. Tak doufám,že se něco naskytne! :)

Avatar uživatele
Daniel R
před 10 lety

Jo, calgary, edmonton ci vancouver bych si dal take v nejakych letnich mesicich ci na zacatku zari.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Na západ budou ceny úplně jinde a na léto půjdou ještě výše. Každopádně budeme ceny letenek do Kanady častěji mapovat, když je zrušena vízová povinnost.

Avatar uživatele
Daniel R
před 10 lety

Super, mozna budou ruzne alternativy pres USA, uvidime. Kazdopadne levne celkem se tam lita pres Air Transat z UK, pres http://www.canadianaffair.com/ , ceny jsou kolem 12tis. vetsinou, ale nutne pripocist cestu do UK..

Další akce