Letenky: Barcelona z Prahy - 1.521 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Pokud jste ještě nezačali plánovat podzimní výlet a patříte mezi obdivovatele Gaudího architektury, chcete jeho stavby vidět nejen na monitoru počítače, pak jsme pro Vás nalezli nejlevnější spojení mezi Prahou a hlavním městem Katalánska – Barcelonou. Při cestě do Barcelony budete přestupovat na letišti Miláno/Malpensa, přičemž mezi lety je dostatečná časová rezerva.

Avizovaná cena na osobu platí při nákupu letenek min. pro 2 osoby. Plánujete-li cestovat více osob, pak vězte, že letenky budou ještě levnější, neboť administrativní poplatek ve výši 300 Kč, který easyJet účtuje paušálně za každou rezervaci, se rozpočítá mezi další pasažéry. Nezapomeňte, že cena zahrnuje pouze palubní zavazadlo maximálních rozměrů 56 x 45 x 25 cm bez hmotnostního limitu.

  • Rezervuj na www.easyjet.com
  • termín: 12. - 15. 10. 2013
  • platba debetní kartou, kreditní kartou +2,5 % z ceny rezervace

Ubytování v Barceloně

K nalezení levného ubytování v Barceloně využijte aktuálních 50% slev našeho partnera nebo na zadané termíny naleznete ubytování v penzionu za 404 Kč za osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji v centru Barcelony.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Maciik7

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat. Ryanair pro odlet KAT-BAR nemá vypsané ještě žádné termín a ceny letenek pro rok 2014 (nejlepší termín by byl březen-květen) nebo mi blbne prohlížeč?:) Případně kdy se tak ceny vytvářejí

Avatar uživatele Maciik7

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda jsou nějaké levné letenky v termínu od 2.1.14-6.1.14 do Barcelony :)

Dobrý den, v tento termín nejsou levné žádné letenky. Pokud chcete letět z Prahy, tak se mrkněte na aktuální ceny na easyjet.com, jinak přímé lety z Katovic či Krakova s ryanair.com

Avatar uživatele tereza.heksova

Je moznost behem prestupu v Milane nekolik dni zustat? :-)

Jistě, to je samozřejmě na Vás, jak si výlet naplánujete :-)

Avatar uživatele hi

mirne :D dvojnasobek

To byla cena za 2 kousky ;)

Avatar uživatele iva.vesela1

Zdravím, čím je to že když rezervuji tento let, tak mi cena vychazi 3.733,- (debetni karta). Prosim kde delam chybu? :o(

Chybu neděláte nikde, jen jsou už levnější lety vyprodané, tím pádem se mírně zvýšila cena.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

Hurá za zážitky!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko