Tádž Mahal

Letenky do Indie, Thajska nebo na Srí Lanku ve výprodeji. Letenky od 8 475 Kč

4 komentáře
2018-04-11T18:03:00+02:00

O akci

Ukrajinské národní aerolinky spustily výprodej letenek na příští dva měsíce na frekventovaných trasách vedoucích především do Asie.

Zajímavou cenovku mají letenky do indického Dillí, které vzhledem k vedlejší sezóně na téměř celém indickém subkontinentu využijí především milovníci horské turistiky. Návštěva severu - indického Himálaje se doporučuje právě počátkem června, kdy pomalu začíná trekingová sezóna. Zpáteční letenky z Dillí na sever do Léhu v himálajském podhůří v oblasti Ladak pořídíte běžně za tři tisíce. Za podobné peníze se z Dillí dostanete i do Nepálu.

Pokud vám není na překážku horké počasí, můžete z Prahy za příjemných deset tisíc vyrazit i do Thajského království. Měsíce květen a červen jsou už sice na rozhraní počínajícího monzunového období, ale počítejte spíše s velmi krátkými a vydatnými lijáky než s celodenními srážkami.

  • Kam v Thajsku vyrazit, kde jsou nejlepší pláže, co si dát na zub, to se dozvíte z průvodce Thajskem

Nízká cena se objevuje i na letenkách na oblíbenou Srí Lanku. Od května je výspa cejlonského čaje vzhledem k monzunovému období mimo zájem turistů, ale pokud se vydáte na východ ostrova, počasí vás až tak nezaskočí. V tomto období potkáte na Srí Lance o mnoho méně turistů a také příjemně klesají ceny ubytování.

Některé itineráře mohou zahrnovat delší mezipřistání v Kyjevě, který vždycky stojí za návštěvu a nikterak vám jeho návštěva nezatíží váš rozpočet. Průvodce městem Kyjev vám poskytne autentické informace o tom, kam se v Kyjevě vydat, kde se najíst, kde se ubytovat.

Letenky rezervujte přímo na webu ukrajinských aerolinek a v českých korunách, ceny jsou nejnižší a nemusí vás trápit nevýhodný kurz eura nebo dolaru ve vaší bance.

PRG/Praha
DEL/Dillí
Zpáteční letenky
12 hodin letu (1 přestup)
8 475 Kč
PRG/Praha
BKK/Bangkok
Zpáteční letenky
15 hodin letu (1 přestup)
10 065 Kč
PRG/Praha
CMB/Kolombo
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
10 705 Kč
  • Ušetříš až 15 % oproti obvyklé ceně 10 000 Kč
  • Hledej v období Tarif je platný pro odlety od 10. 5. do 21. června s návratem nejpozději 20. července a u Dillí do 21. června
  • Čeká tě přestup na letišti Kyjev
  • Poletíš s aeroliniemi Ukraine International Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Dvě příruční zavazadla: větší do 7 kg a menší osobní (kabelka, brašna s notebookem apod.) + 2 kusy po 23 kg u letenek do Indie a jeden kus do Thajska a na Srí Lanku

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Dillí, letiště Bangkok, letiště Colombo.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2018-04-11T17:33:49+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce