Letenky do Lotyšska: Riga - 1.592 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele fila.j

Tak na tu cenu se nemůžu vůbec dostat. Nejlevnější kombinace mi stále vychází na cca 90 euro. Akorát na září 2013 se mi podařilo najít odlet za 46e, a návrat z 0!! Mají tam let zdarma, ale to bude asi spíše chyba systému

Příspěvek byl publikován 8.1.2013 ;) Ale i přesto: 19.-23.července 76€ Ten let za 0,- myslíte toho 21.září ? Tam mi po prokliku z kalendáře vyskočí už klasická cena 45€

Avatar uživatele natalkaxy

Ahoj. Potřebovala bych poradit. Koukám se na rezervaci letenek a finální cena se daleko liší od těch inzerovaných 62,- nebo 77,- EUR. Letecká společnost přičítá spoustu dalších poplatků, jako palivový příplatek, různé poplatky za letištní servis, atd. Takže ve finále je cena 218,- Euro. Jak to mám chápat? Letenka tedy stojí 218,- ne 77,-? Předem díky za odpověď.

Pokud je cena konečná, tak je konečná. Např. na 14.-17.června to vychází na těch 77€. Chce to trochu hledat a zvolit Basic tarif.

Avatar uživatele natalkaxy

Dovoluji si s tebou malinko nesouhlasit. Ono sice, když si vybereš zlevněné data, sečte ti to na 77 E, ale když si dáš BooK Now, naskočí jiná cena, cena vč. veškerých dalších poplatků: https://tickets.airbaltic.com/app/fb.fly?p=BTI&pos=LV&action=avail&sref=XXX&legs=2&l=en&orig=PRG&dest=RIX&compartment=ER&odate=14.06.2013&numadt=1&numchd=0&numinf=0&rdate=17.06.2013 Tudíž za 1500 Kč neletíš, vychází to min. na 2500 Kč. Nebo nemám pravdu?

Někde musíš něco špatně nastavit... Klasicky si vyhledám let, pokud mi cena nesedí tak si zobrazím low-fare kalendář... Tam si tedy vyberu nejzajímavější datum a jdu na book now Zde pak mám BASIC tarif za oněch uvedených 77€ Proklikám se až k platbě(v rámci bookingu odmítnu sedadla, odmítnu auta, hotely i zavazadla - pouze příruční) a výsledek vypadá takto https://www.cestujlevne.com/wp-content/uploads/rix.png

Je pravda, že všechny fotky mám jak z Mordoru, ale pravdou je, že se to tam docela střídalo. Například v Jelgavě jsme měli fakt pěkný počasí, ale jak si vytáhl foťák ..... :) Ale abych nebalamutil, v Bergamu mi bylo tepleji :D a teplotní rozdíl byl fakt znát.

Avatar uživatele plesek13

Počítám s tím, že jedeme na sever, ale tak nějak doufám, že přímořské klima a fotky z googlu, kde se na pláží v Jürmale sluní místní, klapne i nás a do té vody vletíme :)

Avatar uživatele plesek13

Super, děkuju! :) Doufám jen, že nás tam čeká teplejší a vlídnější počasí :)

Avatar uživatele plesek13

Čau Dave, díky za skvělý tip, v srpnu se budem kochat krásami lotyšského hlavního města a pobřeží :) Chtěl jsem se zeptat, zda je možné někde prohlédnout fotky z tvého cestopisu? V cestopisu samotném už nejsou k dispozici. díky Radek

Ahoj, všechny nefunkční fotky by měli fungovat jakmile přejdu k novému poskytovateli hostingu. Zatím mrkni sem - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.292695400742847.79112.100000071687869&type=3 Snad odkaz funguje :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Hurá za zážitky!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Hurá za zážitky!

Nejlevnější letenky z Prahy do Říma
-41 %

Hurá za zážitky!

Další akce