Letenky z Říma na Nový Zéland - 19.406 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Pro cesty na území Nového Zélandu je možné využít atraktivní tarif společnosti China Airlines, díky němuž se lze dopravit z Říma do Aucklandu za 19.406 Kč. Cestu lze uskutečnit od listopadu do května 2014, přičemž nejvíce termínů je dostupných právě na rok 2014.

 • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
 • Cestovní období: listopad - květen 2014
 • Př. termíny:
  • listopad: odlet 19,23,26
  • prosinec: odlet 3 / návrat 9
  • leden: návrat 13,17
  • únor - květen: odlet každé úterý a sobotu / návrat v pondělí a pátek
Víza na Nový Zéland není nutné vyřizovat v případě, že Vaše cesta nepřesáhne 3 měsíce pobytu.

letenky auckland

Jak do Říma

Letenky do Říma (FCO) zakoupíte za cenu mezi 2 až 4 tisíci. V případě nákupu v předstihu se však cena bude pohybovat u dolní hranice. Například zpáteční letenky z Prahy zakoupíte u společnosti Wizzair, ČSA nebo Alitalia. Z Bratislavy se pak nabízí společnost Ryanair. Ve hře jsou samozřejmě i letiště jako Krakov či Katovic.

U nízkonákladových společností nezaplatíte za letenku více jak 1.500 Kč, avšak cestovat budete pouze s příručním zavazadlem.

Na Novém Zélandu

Nejlevnější nabídku ubytování najdete na této stránce Nový Zéland – hotely, kde je přehled všech hotelů se slevou 50% a více! Konkrétně levné ubytování v Aucklandu pořídíte jen za 885 Kč za noc pro 2 osoby.

Využijte možnosti poznat Nový Zéland ze všech úhlů a půjčte si auto. Týdenní pronájem s vyzvednutím na letišti Vás vyjde jen na 5.500 Kč. Využijte náš srovnávač autopůjčoven pro dosažení nejnižší ceny - auto na letišti v Aucklandu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele zdenkovak

Na pujceni doporucuju zvazit take toto: http://www.imoova.com/imoova/relocations Je to sice omezenejsi, ale cenove se to vyplati, absolvovala jsem takhle Darwin-Alice Springs... Pujcovne za 5/den a 200 jsme dostaly na benzin. Mely jsme omezene kilometry a dny, ale i se zajizdkama jsme to v poho splnily.

Avatar uživatele kuckalubatova

Ahoj, chtěla bych se zeptat, nikde sem to nenašla, jeslti se dá poté změnit datum odletu z NZ tzn. udělat z ni flexi :)

Tarif umožňuje jednu změnu zdarma, další za 100€... Tuto informaci bych si ale potvrdil u prodejce (letuska.cz)

Avatar uživatele Martin.nv

našel jsem levnější, za cca. 16000 (včetně rezervace místenky) z Paříže. Na odbodí od 6.11.2013. Malaysia airlines.

máš nějaký konkrétní termín? Zní to hodně dobře!

Avatar uživatele JiriS

Prý jde zdarma udělat stopover na všech místech, můžete mi poradit jak na to a na jak dlouho to jde. Dík Jirka

Stačí si ve vyhledávači přepnout na Jiné a vyplnit následující trasu: Řím - Taipei Taipei - Auckland Auckland - Řím / případně zase Taipei a Taipei - Řím ;) Výsledek vypadá pak takto http://bit.ly/12E640n

Avatar uživatele JiriS

Zkouším stop v Sydney v termínu 8.3. - 31.3., ale nejde mi to najít.

Letenky jsou dostupné na trase Řím - Taipei - Auckland - Taipei - Řím... O Sydney zde nepadlo ani slovo, to co zkoušíš, není stopover, ale složená letenka. Tam žádné výše zmíněné akce neplatí. Stopover lze udělat pouze v místě přestupu daného tarifu, což je v tomto případě jen a pouze Taipei.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

To musíš vidět!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Hurá za zážitky!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Nový Zéland  

Země Pána prstenů a skvostné přírody

Nový Zéland (anglicky New Zealand, maorsky Aotearoa) je stát v jihozápadní části Tichého oceánu (Pacifiku). Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2.000 km vzdálená Austrálie.

Různorodá země plná mohutných hor, krásných pláží, lesů a pralesů, plání a pouští. Najdete zde opravdu vše, co vás napadne. Kromě spousty adrenalinových sportů, které je zde možné vyzkoušet, si můžete projít ty nejkrásnější treky z celého světa, u nichž budete ohromeni krásou místní přírody. Matka příroda si tu opravdu vyhrála!

Průvodce pro Nový Zéland