New York Rangers v Madison Square Garden

Na MS v hokeji 2018 do Kodaně proti Rusku. Balíček od 5 990 Kč

4 komentáře
2018-01-22T16:02:00+01:00

O akci

Fanoušci ledního hokeje budou mít letošní rok o zábavu postaráno. Za necelý měsíc vypuknou XXIII. zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu a o necelé tři měsíce později odstartuje 82. mistrovství světa v ledním hokeji, které se bude konat v dánské Kodani a Herningu. A právě do Kodaně se vydáme s naším cestovatelským tipem podpořit český tým, během kterého budete mít dostatek času na objevení i mořské víly.

Češi hrají 5., 6., 8., 10., 11., 13. a 14. května. Letenky za akční cenu už moc neseženeme a vzhledem k enormně vysokým nákladům na pobyt v Kodani budeme muset improvizovat. Vydáme se proto podpořit národní tým na zápasy s Ruskem 10. a Běloruskem 11. května.

Letenky na 10.–12. května pořídíme za 90 € s tím, že ve čtvrtek přiletíme v 10:20 a v sobotu odletíme v 7:55. To nám dává prostor nejen k návštěvě čtvrtečního zápasu Slováků proti Francouzům, ale i úspoře jedné noci a přenocování na letišti.

Hotel jsem zvolil přímo u stadionu Royal Arena a nákupního centra, zároveň jednu stanici vlakem od letiště a pár kroků od metra jedoucího do centra Kodaně. Za dvě noci v hotelu Cabinn Metro zaplatíme 5.228 Kč pro dvě osoby. Jedná se o menší a jednoduché pokoje s palandami, bohužel v Kodani levnější nocleh se samostatným pokojem a sociálním zařízením neseženete. Komu nevadí přespání na pohodovém letišti, ušetří polovinu.

EDIT: Doporučuji mrknout i na nabídky na Airbnb – dají se sehnat apartmány zhruba o třetinu levněji. Společně se slevou 725 Kč na první pobyt se dostanete na skutečně zajímavé nabídky.

Lístky na zápas se aktuálně prodávají pouze v rámci denních balíčků. Jednotlivé zápasy se teprve do prodeje uvolní, ale doporučuji si zajistit letenky s hotelem co nejdříve, ceny polezou jen nahoru. Kompletní výpis lístků na zápasy českého týmu jsou zde. Např. čtvrteční zápas proti Rusku společně s utkáním Slovensko vs. Francie zakoupíte od 274 DKK (asi 960 Kč) po 870 DKK (asi 3.000 Kč) dle míst na tribuně.

Celkem se s náklady dokážeme vejít pod 6 tisíc v případě dvou nocí v hotelu. Variabilita nákladů je tu ale vysoká jak směrem nahoru, tak i dolů. Záleží na požadovaném komfortu.

  • Hledej v období Příkladový termín je 10.–12. května.
  • Poletíš s aeroliniemi Do Kodaně poletíme s Norwegian.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo.

Kde koupit

PRG/Praha
CPH/Kodaň
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
2 hvězdičky
Bez stravy
5 288 Kč
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-01-22T13:41:21+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Šlo vám koupit lístky na hokej? Furt mi to hází error při vytvoření registrace, která je nutná ke koupi a fakt nevím co s tím.

edit. Problém vyřešen. Systém bere jen Dánsko v průběhu registrace, adresa se na CZ dá změnit v dalším kroku při potvrzení platby.

Avatar uživatele
Tereza
před 6 lety

Už dva dny nefunguje na norwegian platební brána, ted jsou letenky na tento termín dokonce za 2000, ale v posledním kroku nelze zaplatit, napíše technical error :(

Avatar uživatele
Michal
před 6 lety

Cena za balicek sa nasobi poctom zapasov v balicku. Teda minimalna cena za balicek s dvoma hrami je 2x 137 DKK.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Koukám na to... V Dánsku mají asi balení 2+1 za 100,- ve výsledku za 300,- ... díky za upřesnění.

Další akce