Na MS v hokeji 2018 do Kodaně proti Rusku. Balíček od 5 990 Kč

Jak akci využít?

Fanoušci ledního hokeje budou mít letošní rok o zábavu postaráno. Za necelý měsíc vypuknou XXIII. zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu a o necelé tři měsíce později odstartuje 82. mistrovství světa v ledním hokeji, které se bude konat v dánské Kodani a Herningu. A právě do Kodaně se vydáme s naším cestovatelským tipem podpořit český tým, během kterého budete mít dostatek času na objevení i mořské víly.

Češi hrají 5., 6., 8., 10., 11., 13. a 14. května. Letenky za akční cenu už moc neseženeme a vzhledem k enormně vysokým nákladům na pobyt v Kodani budeme muset improvizovat. Vydáme se proto podpořit národní tým na zápasy s Ruskem 10. a Běloruskem 11. května.

Letenky na 10.–12. května pořídíme za 90 € s tím, že ve čtvrtek přiletíme v 10:20 a v sobotu odletíme v 7:55. To nám dává prostor nejen k návštěvě čtvrtečního zápasu Slováků proti Francouzům, ale i úspoře jedné noci a přenocování na letišti.

Hotel jsem zvolil přímo u stadionu Royal Arena a nákupního centra, zároveň jednu stanici vlakem od letiště a pár kroků od metra jedoucího do centra Kodaně. Za dvě noci v hotelu Cabinn Metro zaplatíme 5.228 Kč pro dvě osoby. Jedná se o menší a jednoduché pokoje s palandami, bohužel v Kodani levnější nocleh se samostatným pokojem a sociálním zařízením neseženete. Komu nevadí přespání na pohodovém letišti, ušetří polovinu.

EDIT: Doporučuji mrknout i na nabídky na Airbnb – dají se sehnat apartmány zhruba o třetinu levněji. Společně se slevou 725 Kč na první pobyt se dostanete na skutečně zajímavé nabídky.

Lístky na zápas se aktuálně prodávají pouze v rámci denních balíčků. Jednotlivé zápasy se teprve do prodeje uvolní, ale doporučuji si zajistit letenky s hotelem co nejdříve, ceny polezou jen nahoru. Kompletní výpis lístků na zápasy českého týmu jsou zde. Např. čtvrteční zápas proti Rusku společně s utkáním Slovensko vs. Francie zakoupíte od 274 DKK (asi 960 Kč) po 870 DKK (asi 3.000 Kč) dle míst na tribuně.

Celkem se s náklady dokážeme vejít pod 6 tisíc v případě dvou nocí v hotelu. Variabilita nákladů je tu ale vysoká jak směrem nahoru, tak i dolů. Záleží na požadovaném komfortu.

Sdílej akci s přáteli

Akční balíček

Praha
Česká republika
Kodaň
Dánsko

od 2 290 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na norwegian.com
Cabinn Metro u stadionu, letiště i metra
Dánsko

od 5 288 Kč 

Vyhledej hotel
2 hvězdičky Bez stravy Rezervace na booki.ng

  Ukázka balíčku z 22. 01. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Do kdy akce platí?

Výsledná cena se odvíjí od dostupnosti letenek i hotelu.

Na jaké termíny jsou letenky?

Příkladový termín je 10.–12. května.

S kým poletím?

Do Kodaně poletíme s Norwegian.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční zavazadlo.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

David Eiselt
  • Přidal se před 6 lety
  • Napsal 9687 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2018-05-05T12:51:22+02:00)

Šlo vám koupit lístky na hokej? Furt mi to hází error při vytvoření registrace, která je nutná ke koupi a fakt nevím co s tím.

edit. Problém vyřešen. Systém bere jen Dánsko v průběhu registrace, adresa se na CZ dá změnit v dalším kroku při potvrzení platby.

Odpovědět
před 3 měs

Už dva dny nefunguje na norwegian platební brána, ted jsou letenky na tento termín dokonce za 2000, ale v posledním kroku nelze zaplatit, napíše technical error :(

Odpovědět
před 7 měs

Cena za balicek sa nasobi poctom zapasov v balicku. Teda minimalna cena za balicek s dvoma hrami je 2x 137 DKK.

před 7 měs
David Eiselt

Koukám na to... V Dánsku mají asi balení 2+1 za 100,- ve výsledku za 300,- ... díky za upřesnění.

Přidat odpověď
před 7 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 36%
To bude jízda!
ušetříš až 27%
Tam jsi vždycky chtěl!
3813 starších akcí