Obleva cen z Prahy do Kalifornie. Letenky od 12 597 Kč

Zpáteční
Před 7 měs

Jak akci využít?

Nové tarify společností ze Sky Teamu indikují příznivou změnu cen z Prahy na západní pobřeží USA, především do centra filmového dění Los Angeles. To kromě nepřeberných možností zábavy v Hollywoodu či Santa Monice poslouží především jako ideální výchozí bod pro poznávačku kalifornských národních parků Yosemite, Údolí smrti, Joshua Tree a mnoha dalších přírodních skvostů.

Bonusem je rekordně rychlé spojení (především na termíny v únoru a březnu 2018), kdy na cestě z Prahy strávíte zhruba kolem 14 hodin s jedním rychlým přestupem.

Alternativou pro Severočechy můžou pak být ještě levnější lety z Berlína, a to již od 10.020 Kč.

Nechcete-li ztrácet čas pouze v Los Angeles, určitě se vyplatí půjčení auta, koneckonců cesta do Kalifornie bez pořádného road-tripu by nebyla cestou do Kalifornie. Využijte náš srovnávač cen.

Letenky

Běžná cena: 14 500 Kč
  • Praha - Los Angeles
Kam Los Angeles Los Angeles
  • Zpáteční letenka
  • Na Listopad - březen
  • 1 přestup
  • 14 hodin letu

Cena od 12 597 Kč 

Vyhledej letenky od 12 597 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 16. 05. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 14 500 Kč. Ušetříš přibližně 13 %.

Platnost

Platí do 15. července nebo vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

V průběhu listopadu až března, s výjimkou Vánoc a Nového roku.

Přestup

Většinou rychlé bezproblémové přestupy vás čekají na letištích Amsterdam Schiphol a Paříž Charles de Gaulle.

Dopravce

Cestu zajistí aerolinka Delta Air Lines, ve spolupráci s Air France a KLM.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Plánuji první cestu do LA, poradíte mi prosím někdo okolo letenek? Nejde mi teď v první řadě o cenu, ale o itinerář; s jakou společností, od kud a podobně. Je to moje prvni cesta do USA. Děkuji :-), Šárka

Pokud nejde o cenu, kup si byznys třídu :-) v opačném případě neřeš s kým poletíš, ale jak rychle se tam dostaneš a zda v termín, který ti vyhovuje. Není nutné si s tím tolik lámat hlavu.

Avatar uživatele

Ahojky, shanim letenku do LA nebo San Diega na termin okolo 16.9.2017 a zpet 8.10.2017 - myslite, ze ma cenu cekat jeste na nejakou akci, nebo mam koupit to, co ted je k mani za tech cca 14000? - tato akce je zda se az od listopadu:( budou se ceny na ten zarijovy termin postupem casu nejak dramaticky zvedat, nebo az v prubehu prazdnin? diky moc za radu!!

Ahoj Vladko, těžko říci. Nejhorší je, že ani při nižší ceně ze zahraničí se cesta nedostane pod 14 tis.

Takže máš spoustu možností a víc jak 15 tis. by to být nemělo. Počkej, ale mnoho šancí ke snížení ceny tu nebude.

Avatar uživatele

Dá se očekávat ještě nějaká další taková akce v budoucnu na 2018? Nebo se jedná o vyjímku?

Sami nevíme, kam ceny míří. Dlouho jsme považovali NY za 10,5 tisíce za výjimečný stav, až nás nakonec čas přesvědčil o tom, že se jedná o dlouhodobé snížení cen.

Doufáme, že podobně tomu bude i u LA a ceny spadnou z 14,5 tisíce pod 13 tisíc.

Len 3 minúty a letenky už nie sú? :-D

Nene, jen chyba u nás – nová funkce :) Letenky platí!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam to bude krásný!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Spojené státy americké Přílet na letiště Los Angeles

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Los Angeles