Peking, Čína - 10.763 Kč.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Do konce července tohoto roku máte stále možnost navštívit největší čínská města. Do Pekingu nebo Šanghaje se z Prahy dostanete za 10.763 Kč.

Lety jsou operovány společností Aeroflot s přestupem v Moskvě. Pokud máte ruské vízum, nebo si ho necháte ještě před cestou zřídit, máte možnost za příplatek 75€ mít tzv. stopover v Moskvě. To znamená, že přiletíte do Moskvy a v cestě na východ Číny můžete pokračovat třeba za 3 dny. Maximálně délka celého pobytu nesmí přesáhnout 3 měsíce.

Prodej letenek musí být uskutečněn do 15.dubna.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

To budou fotky!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Čína  

Nejlidnatější země světa plná kontrastů

O Číně se často mluví jako o zemi kontrastů a je tomu skutečně tak. V Číně můžete navštívit krásnou neposkvrněnou přírodu, ale i moderní metropole, chudý venkov i obrovská nákupní centra, ochutnat jídla, kde se nechává vyniknout chuť hlavní suroviny, ale i jídla, která jsou tak pálivá, až se vám zatočí hlava.

Můžete jít na tradiční představení pekingské opery, ale i na divokou rave party. V Číně může být uspokojeno srdce dobrodruha, ale i těch, kteří si potrpí na komfortnější cestování. 

Průvodce pro Čína