Kanada

Podzimní výlet do Toronta nebo k Niagarským vodopádům z Prahy od 9.890 Kč.

3 komentáře
2016-08-29T19:26:38+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Díky akčním letenkám společností Jet Airways a ČSA můžeme v říjnu nebo listopadu podniknout poznávací výlet do Toronta, odkud je to coby kamenem dohodil k Niagarským vodopádům. Na cestě zpět nás čeká 10 hodinový přestup v Amsterdamu, který je ideální k návštěvě města. Letenky s odletem i příletem do Prahy seženeme od 9.890 Kč.

  • Praha - Toronto - Amsterdam - Praha od 9.890 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období říjen 2016 až listopad 2016
  • Prodej do vyprodání míst nebo aktualizace tarifu
V ceně je odbavené zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Před cestou

Pro cesty do Kanady je nutné vyřídit elektronické povolení ke vstupu do země eTA. Pohodlně zřídíme online za poplatek 7 CAD.

Chceme-li se vypravit k Niagarským vodopádům a překročit hranici do USA, povolení eSTA ke vstupu do Spojených států vyřizovat nemusíme, při pozemním překročení hranice není vyžadováno.

Z Toronta k Niagarským vodopádům

Přímo k Niagarským vodopádům využijeme autobusovou linku společnosti Megabus, běžná cena jednosměrné jízdenky činí 16 kanadských dolarů, megabus ale často spouští akce, při kterých seženeme jízdenku i za 1 dolar.

Alternativě si samozřejmě můžeme půjčit auto, ceny začínají zhruba na 1.000 Kč, rezervovat můžeme přes portál Rentalcars.com.

Ubytování

Pokud chcete výrazně ušetřit, ubytování v Torontu řešte nejlépe přes Airbnb. Dvoulůžkový pokoj v klasickém hotelu v centrálním Torontu pořídíte na noc od cca 1.500 Kč.

Z letiště do Amsterdamu

Nejrychleji se do centra dostanete vlakem. Nádraží je umístěno přímo pod terminálem a spojení je velmi frekventované (zhruba jednou za 2-8 minut). Z letiště se na hlavní nádraží dostanete za 15 minut při ceně 4,20 €. Jízdní řád je dostupný na webu železnic.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-08-29T20:26:38+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce