Do Porta s odletem z Norimberku - 1.029 Kč.

Portugalsko
Před 3 lety

Jak akci využít?

Projít se či posedět u dobrého vína na nábřeží řeky Douro můžete při víkendovém pobytu v Portu. Toto portugalské město nabízí samozřejmě mnohem více. Vydat se můžete taktéž k Atlantiku, který v tuto dobu přeje především nadšencům surfingu - na klasické koupání to však již nebude.

Zpáteční letenky za 40€ / 1.029 Kč potěší především západočechy, neboť do Norimberku to mají co by kamenem dohodili. Avšak ani cesta z Prahy na letiště netrvá déle jak 3 hodiny. Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu.

Dostupné termíny:
  • tam: 5, 9, 12, 16, 19, 23, 26.listopad
  • zpět: 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30.listopad
Společnost Ryanair dovoluje zdarma přepravovat příruční zavazadla o hmotnosti 10 kg a maximální velikosti 55x40x20 cm.

Pokud nechcete utrácet za parkování zvolte autobusovou dopravu. Z Prahy jezdí dopravci jako Flixbus či DB.

Levné hotely od 386 Kč

Skvělou zprávou pro všechny nízkorozpočtové cestovatele je fakt, že ubytování v Portu není vůbec drahé! Ba co víc, je velmi levné. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj můžete rezervovat již za 386 Kč. Kompletní nabídku hotelů v Portu naleznete zde.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko