Brooklynský most

Přímé lety z Berlína a Mnichova do New Yorku. Letenky od 7 128 Kč

7 komentářů
2019-11-25T19:35:22+01:00

O akci

Společnosti United a Lufthansa připravily zajímavou nabídku pro všechny cestovatele, kteří nemají daleko na letiště do Berlína či Mnichova a preferují pohodlné přímé lety před spojením s přestupem. Na první tři měsíce roku 2020 nabízí zpáteční letenky do New Yorku za 7 128 Kč, přičemž dostupné jsou i lety za 6 816 Kč, které obsahují přímý let směrem do USA, zatímco při cestě zpět vás čeká jeden kratší přestup nebo opačně. Na kompletní nabídku všech letů i s přestupy se můžete podívat do našeho vyhledávače letenek, o odkazů níže jsou vyfiltrovány pouze přímé lety.

Popisovat zde detailněji největší americké město, které od nepaměti láká cestovatele z celého světa, by bylo zbytečné. Jednoduše se začtěte do našeho průvodce po New Yorku, kde se dozvíte všechny nezbytné informace k návštěvě.

  • Ušetříš až 35 % oproti obvyklé ceně 11 000 Kč
  • Hledej v období Leden až březen, cca o 600 Kč dráž i během dubna
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety na letiště New York John F. Kennedy nebo New York Newark Liberty
  • Poletíš s aeroliniemi Lufthansa nebo United Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně dvě příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 40 x 30 x 15 cm. Odbavené do 23 kg za poplatek 50 EUR v jednom směru k zakoupení na letišti.
MUC/Mnichov
JFK/New York
Zpáteční letenky
8 hodin letu (přímý let)
TXL/Berlín
EWR/New York
Zpáteční letenky
8 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Mnichov, letiště New York John F. Kennedy, letiště Berlín Tegel, letiště New York Newark Liberty.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-11-25T18:50:44+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
houghs
před 3 lety

Komu nevadí přestupy a chce ušetřit, na East Coast jsou suverénně nejlevnější letenky z Barcelony a Madridu, zpáteční letenka do New Yorku a Bostonu se dá pořídit i do 5 tis. Kč s jedním přestupem, bez zavazadel. Je to dáno konkurencí nízkonákladovky LEVEL, což je - pravda - "hladolet", ale ty konkurenční - Lufthansa, Swiss, BA a Iberia nejsou. Do Barcelony se dají koupit letenky za poměrně nízkou cenu, do Madridu to je o něco dražší.

Avatar uživatele kickass1
kickass1
před 3 lety

Kdyz k tomu pripoctes priskok do Barcelony, vyjde to hodne podobne - zas na druhou stranu je lepsi si vylet protahnout o den v Barcelone, nez o den v Mnichove :)

Avatar uživatele
houghs
před 3 lety

Přenocování v Barceloně (mimo sezónu) není tak drahé, i když se to připočítá k ceně letenky, je to OK. Letiště El-Prat má také dobré spojení do města (lepší je vlak než metro) a na letiště brzy ráno se dá dostat nočním autobusem, není nutné jet drahým taxíkem. A Barcelona je skvělé místo udělat si zde pauzu.

Mě moc nejde do hlavy že aerolinky ze Star Alliance (LH/Swiss/Brussels/TAP/UA) se takto pustili do cenové války s LEVEL a co z toho mají. Zpáteční letenka do Bostonu z Barcelony přes Frankfurt se dá pořídit kolem 5 tis. Kč, ale pokud člověk nastoupí do toho samého letadla až ve Frankfurtu, tak zaplatí 11 tis. Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 3 lety

Taky jsme psali, ale fakt to musíš pojmout jako 2v1 ... jinak se to finančně ani časově nevyplatí https://www.cestujlevne.com/akcn...behem-zimy

Avatar uživatele
houghs
před 3 lety

Časově je to náročnější, ale finančně se to vyplatí určitě. Letenky BCN-BOS na osobu stály 4600 Kč, VIE-BCN pak 1000 Kč (Lauda Air). Tam je nutné připlatit ještě 20 EUR za příruční zavazadlo (10 EUR jedna cesta). Nocleh v Barceloně jsem pořídil asi za 2000 Kč (pro 4 osoby). Dá se pořídit i levněji, ale já na nižší standard jít nechci. Letenka VIE-BOS nebo PRG-BOS je cenově na 11 tis. Kč, v akci se objevuje výjimečně. Letenka VIE-NYC se za 6 tis. Kč objevila naposledy v červnu a to jen na pár dní.

Avatar uživatele
Hanka
před 3 lety

nahodila jsem data 13.2. - 23.2. a vyhazuje mi to cenu kolem 11 000 :(

Jakub_Z
před 3 lety

Na jaké termíny jsou letenky?

Leden až březen, cca o 600 Kč dráž i během dubna. :((

Další akce