Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nechte se zlákat třeba jen k víkendové návštěvě nejznámějšího evropského letoviska v Rimini a ke koupání v Jaderském moři, které ideálně spojíte s návštěvou 5. nejmenšího státu světa San Marina ležícího pouhých 8 km od pobřeží.

Letenky na nejžádanější období roku, tedy letní prázdniny, nabízí dopravce Travel Service za 4.191 Kč, v případě rezervace skrz Tripstu dokonce za 3.880 Kč*.

* cena platí pouze pro platby kartou MC Debit, ostatní + 78 Kč

V ceně je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 15 kg a příruční zavazadlo do 5 kg s rozměry 56x46x25 cm. Před nákupem na tripstě doporučuji přečíst případná rizika (Tripsta naštěstí patří k méně problematičtějším) a kupovat letenky po jedné pro dosažení nejvyšší slevy.

Před cestou

Z letiště do centra

Na vlakové nádraží jezdí z letiště linka 9, která vás během 15 minut doveze do města za 1,60 €.

Hotely za 1.200 Kč na noc

Vzhledem k popularitě lokality a hlavní sezoně je dobré zmínit, že Rimini nabízí přehršel možností k ubytování a proto ceny zůstávají na rozumné úrovni. Za noc v dvoulůžkovém pokoji zaplatíte i během červencových víkendů sotva 1.200 Kč. Nabídku hotelů najdete na booking.com/rimini.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele bkollarovab
bkollarovab

Dobrý den, do Rimini uz smartwings nelétá? Nemužu tohle spojení nikde najít. děkuji za info.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ani já ne.. Zřejmě zase přecenili své síly :) to je bohužel u SW běžné.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele jihoafricancz
jihoafricancz

Najednou Tripsta? :D

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam chceš!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Všude dobře, co doma!
Ragusa
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi vždycky chtěl!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
San Marino
San Marino

Nejstarší republika na světě

Oficiálním názvem Nejjasnější republika San Marino je třetí nejmenší evropský stát, který je ze všech stran obklopen Itálií. Leží v italském vnitrozemí nedaleko turistického centra Rimini a žije zde přibližně 32.000 obyvatel. San Marino je považováno za nejstarší dosud existující republiku na světě. Patří mezi nejbohatší evropské státy a právě bohatství a tradice na vás dýchne při jeho návštěvě na každém kroku. Přidejte k tomu výborné italské jídlo a místní skvělé likéry a budete se divit, proč jste sem nezavítali už dříve.

Průvodce pro San Marino