Přímé lety z Prahy do Rimini a San Marina na celé léto - 3.880 Kč.

Itálie , San Marino
Před rokem

Jak akci využít?

Nechte se zlákat třeba jen k víkendové návštěvě nejznámějšího evropského letoviska v Rimini a ke koupání v Jaderském moři, které ideálně spojíte s návštěvou 5. nejmenšího státu světa San Marina ležícího pouhých 8 km od pobřeží.

Letenky na nejžádanější období roku, tedy letní prázdniny, nabízí dopravce Travel Service za 4.191 Kč, v případě rezervace skrz Tripstu dokonce za 3.880 Kč*.

* cena platí pouze pro platby kartou MC Debit, ostatní + 78 Kč

V ceně je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 15 kg a příruční zavazadlo do 5 kg s rozměry 56x46x25 cm. Před nákupem na tripstě doporučuji přečíst případná rizika (Tripsta naštěstí patří k méně problematičtějším) a kupovat letenky po jedné pro dosažení nejvyšší slevy.

Před cestou

Z letiště do centra

Na vlakové nádraží jezdí z letiště linka 9, která vás během 15 minut doveze do města za 1,60 €.

Hotely za 1.200 Kč na noc

Vzhledem k popularitě lokality a hlavní sezoně je dobré zmínit, že Rimini nabízí přehršel možností k ubytování a proto ceny zůstávají na rozumné úrovni. Za noc v dvoulůžkovém pokoji zaplatíte i během červencových víkendů sotva 1.200 Kč. Nabídku hotelů najdete na booking.com/rimini.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

3 komentáře

Avatar uživatele bkollarovab

Dobrý den, do Rimini uz smartwings nelétá? Nemužu tohle spojení nikde najít. děkuji za info.

Ani já ne.. Zřejmě zase přecenili své síly :) to je bohužel u SW běžné.

Avatar uživatele jihoafricancz

Najednou Tripsta? :D

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie