Prosincové jízdenky Polskibus pro jednotlivce z ČR do Polska. Jízdenky od 12 Kč

Zpáteční
Před 4 měs

Jak akci využít?

Polskibus spouští oblíbenou a vždy dlouho očekávanou akci jednosměrných jízdenek za jeden zlotý, tedy 6 Kč na prakticky všech mezinárodních trasách. Z Prahy, Brna, Bratislavy nebo Donoval se tak dostaneme prakticky do celého Polska, přičemž zpáteční jízdenka vyjde na cenu jednoho balený zelených orbitek.

Smutnou skutečností je však pravda, že na každé trase je počet jízdenek za tuto cenu stanoven přesně na jednu jedinou. Nicméně i tak je cena natolik dobrá, že se zcela jistě mohou najít cestovatelé, kterým se nabídka bude hodit. Cestujete-li pak ve dvojici, doporučujeme koupit jízdenku na dvakrát. Nejdříve pro jednoho za 2 zloté (zpáteční), pak pro druhého za plnou cenu. Vyberete-li totiž rovnou dvě, obě to již systém hodí do vyšší kategorie.

Jízdenky rezervujte na pokskibus.com
Seznam tras:

  • Praha – Brno – Katowice – Krakow – Radom – Varšava
  • Praha – Wroclaw – Lodz – Varšava
  • Praha – Wroclaw – Poznan – Varšava
  • Brno – Vídeň
  • ... a další nácestné zastávky

Ze Slovenska pak Bratislava – Katowice – Varšava a Budapešť – Donovaly – Krakow – Varšava, ale dostupnost je již teď takřka nulová.

Jízdenky

Běžná cena: 600 Kč
  • Praha - Varšava
Kam Varšava Polsko
  • Zpáteční jízdenka
  • Na Prosinec - leden
  • 0 přestupú
  • 6 hodin jízdy

Cena od 12 Kč

Vyhledej jízdenky od 12 Kč

polskibus.com

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 600 Kč. Ušetříš přibližně 98 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Prosinec a začátek ledna.

Dopravce

Polskibus

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Já poskládal Praha - Poznan - Varsava - Praha za 36 zlataku ;) dík za upozorneni, mail od polaku o akci prisel az v jednu...

Jox : zkusim, diky :)

Chtela bych moc poprosit o pomoc...nejde mi najit termin 17-19.11 z Prahy a je mi jedno kam jestli Varsava, Katowice, Wroclaw, Krakow.....ale hazi mi to normalni ceny :-( Nevite nekdo jak na to? Dekuju moc

Avatar uživatele Mauny

Třeba je to už vyprodane a proto ti to hází normální ceny?

Avatar uživatele J0x

Zkusil bych to za chvíli ještě jednou, je tu jistá mizivá šance, že ten spoj má někdo jenom v košíku a jízdenku si nakonec nekoupí. :)

Na listopad prakticky nic nebylo, proto je taky uvedeno už v nadpisu, že se jedná o prosincové jízdenky. Tam byla šance zdaleka největší :(

Avatar uživatele J0x

Je to i po Polsku, takže se dá něco vyskládat.

Avatar uživatele

Nedostanu se dál než na 5-6/11?

Jízdenky jsou aktuálně v prodeji do 9. ledna 2018, normálně to na jejich webu vidím. Ještě dokonce i nějaké jednozlotky, i když těch už dost výrazně ubylo.

Avatar uživatele J0x

Na některých trasách mi ani nešlo v kalendáři přejít do prosince a na jiných to v prosinci hlásí "Journey on chosen day is unavailable.", přitom podle jízdního řádu jezdí denně a že by byl celý prosinec vyprodaný, tomu nemůžu uvěřit. :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam chceš!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika  

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika

Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko