Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Strávit víkend v hlavním námořním přístavu Evropy je snem snad každého kluka. Vedle námořního komplexu Europoort, kde můžete spatřit i největší nákladní loď světa Maersk McKinney, se vydejte taktéž do Námořního muzea, poseďte v místních kavárnách či studenti mohou navštívit místní univerzitu Erasmus. Řeč je samozřejmě o přístavním městě Rotterdam. Letecky se do tohoto města dopravíte přímou linkou společnosti Transavia, která právě v tuto chvíli zlevnila zpáteční letenky pro odlet z pražského letiště na 69€ / 1.780 Kč.

  • Rezervuj letenku na transavia.com
  • Cestovní období: září 2013 - březen 2014
Na cestu se můžete vydat např. v pátek a vrátit se v neděli. Termínů a časových možností je dostatek. Cena je konečná včetně tax, poplatků a příručního zavazadla o rozměrech 55x35x25 cm a váhy 10 kg. K výsledné celkové ceně za rezervaci je připočítán poplatek ve výši 5€ / 125 Kč nezávisle na počtu osob.

Zdatnější turisté dojdou z letiště do centra po svých, pokud však dáváte přednost městské hromadné dopravě, přečtěte si informace jak z letiště v Rotterdamu (RTM).

Levné ubytování v Rotterdamu

Výhodou podzimní návštěvy Rotterdamu jsou především padající ceny za ubytování. Bez problému seženete kvalitnější hotely do 1.500 Kč se snídaní. Nejnižší nabídky startují na 1.160 Kč, podívejte se na kompletní nabídku hotelů v Rotterdamu.

TIP! Hledáte-li neopakovatelný zážitek, vyzkoušejte lodní kajutu na lodi SS Roterdam postavené v roce 1958. Kvalita ubytování je hodnocena 4* standardem a cena rozhodně nevybočuje z průměru. Za jednu noc v dvoulůžkovém pokoji zaplatíte 1.715 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Hagia Sophia, Istanbul
ušetříš až 62%
To bude jízda!
Istanbul nejlevněji z Prahy
1 155 Kč
2022-08-16T15:49:43+02:00 8 komentářů
Pantheon
ušetříš až 60%
Hurá za zážitky!
Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Tam to bude krásný!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
To bude jízda!
5564 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko