S Royal Jordanian z Vídně do tří destinací v jihovýchodní Asii. Letenky od 10 593 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • S Royal Jordanian z Vídně do tří destinací v jihovýchodní Asii. Letenky od 10 593 Kč

Jak akci využít?

Dobrou zprávu pro všechny obyvatele Jižní Moravy a Slovenska přináší společnost Royal Jordanian s akcí na lety z Vídně do jihovýchodní Asie. Hned do tří různých destinací nabízí zpáteční letenky s cenovkou okolo 10.500 Kč (405 €), přičemž těšit se můžete na moderní letadlo a dobrý servis na palubě i v ekonomické třídě. U všech tří destinací se aktuálně jedná o nejlevnější dostupnou nabídku. 

Nejvíce termínů je dostupných u trasy do thajského Bangkoku a Hongkongu, kam si zaletíte během celé zimní sezony od října až do března, s výjimkou prosince až první poloviny ledna. Do malajsijské metropole Kuala Lumpur pak poletíte pouze během října.

Už jen zbývá připomenout, že k naplánování dovolené pomůžou naši průvodci Thajskem, Malajsií i Hongkongem.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Vídeň
Rakousko
Bangkok
Thajsko

od 10 593 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 17 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Vídeň
Rakousko
Hongkong
Hong Kong

od 10 637 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 20 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Vídeň
Rakousko
Kuala Lumpur
Malajsie

od 10 637 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 22 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 02. 07. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 13 500 Kč . Ušetříš přibližně 22 %.

Do kdy akce platí?

Platí do 12.7. nebo do vyprodání míst v tarifní třídě R.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od října do března, detailní popis viz výše.

Jsou během letu přestupy?

Po cestě vždy jeden přestup na letišti Amman Queen Alia.

S kým poletím?

Royal Jordanian

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně 1 kus odbaveného zavazadla do 23 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Thajsko, Malajsie, Hong Kong

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele cinkl
cinkl

Mám díky této akci zaplacený let z Vídně do Bangkoku a zpět s Royal Jordanian. Odlet 6.2 a přílet 18.2. 2019. V rezervaci byl při cestě zpět let z Ammanu do Vídně na 18. února 2019 RJ127 v 10:55. Dnes mi od nich přišlo nové potvrzení, ale je v něm na zpáteční cestě let z Ammanu RJ 127 uveden s jiným datem o dva dny později 20. února 2019. V Ammanu (na letišti?) bych musel být až do 20. února a to je pro mě nepřijatelné kvůli dovolené. Co s tím? Dá se to zrušit a letět jinak?

před 6 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Muzete jim napsat, zda Vam nenabidnou jiny routing v ten samy den :)

před 6 měs
Avatar uživatele cinkl
cinkl

Vyřešeno. Nabídli mi cestu z Ammánu do Berlína a pak teprve do Vídně. Vše s dostatkem času na přestupy a skoro v původním čase, vše během jednoho dne. Uf ...

před 6 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

No tak super :)

Přidat odpověď
před 6 měs

Někdo zkušenosti s Royal Jordanian? Služby, letadla apod? Díky za info :)

před 8 měs

Ja som kupil do Bangkoku za 10500kc na leden a teraz som priamo cez apku Royal Jordanian kupil letenku na zari do Dubai za 249euro :)))

Odpovědět
před 9 měs
ivbrno

Pozdě,bohužel......

Odpovědět
před 9 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 23%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 57%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 51%
To musíš vidět!
ušetříš až 24%
To budou fotky!
4180 starších akcí
Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Nejrychlejší doprava do centra města (za 16 minut) je vlakem „City Airport Train“ (CAT) . Ve městě zastavuje na stanici Wien-Mitte, která je v pěší docházkové vzdálenosti od historického centra Vídně. Vlaky jezdí od 5:30 do 23:30 a jízdenka stojí 12 € (zpáteční 19 €).

Levnější způsob cesty do centra je městská železnice S-Bahn, konkrétně linka S7. Ta jezdí rovněž do centra (stanice Wien Mitte), pokračuje dál na Floridsdorf, na druhou stranu ke slovenským hranicím do obce Wolfsthal. Vybrané spoje přímo jezdí i na hlavní nádraží. Interval činí 10–30 minut, cesta do centra trvá 25 minut a jízdenka stojí 4,20 €, resp. 4,60 € skupinová pro dva. Pokud máte jízdenku za 5,80 € pro kalendářní den, resp. za 8 € na 24 hodin, je nutné si při cestě na letiště dokoupit lístek pro zónu mimo Vídeň za 1,80 €. První spoj z centra jede ve 4:19, poslední spoj z letiště pak 0:15.

Dopravu s vybranými místy v centru zajišťují i expresní letištní autobusy "Vienna Airport Bus", s jednotnou cenou 8 €, resp. 5 € u spojení Flixbusu k autobusovému nádraží Erdberg, viz mapa níže. Detailní jízdní řády a spoje na webu flughafenbus.wien.

Na letiště je i stanice dálkových vlaků, jimiž se přímo dostanete například na vídeňské hlavní nádraží (4,20 €), do Lince, Salcburku nebo Mnichova.

Celonoční doprava na letiště neexistuje.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1vwqHd83-TDxhR2K-wPddv46vtzg]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Bangkok Suvarnabhumi

Nejrychlejší a nejpohodlnější dopravou do centra města je vlak „City Line Train“. Ve městě má konečnou na stanici Phaya Thai, kde můžete přestoupit na zelenou linku metra, ve stanici Makkasan pak přestoupíte na modrou linku, která vás doveze například k hlavnímu nádraží.

Vlaky jezdí od 6:00 do půlnoci každých 15 minut a cesta do centra zabere 30 minut. Žeton (jízdenku) zakoupíte v automatu za cenu závislou na cílové destinaci, např. Makkasan za 35 bahtů a Phaya Thai za 45 bahtů / 32 Kč.

Dále můžeme do centra města využít městské autobusy a dodávky. Autobusy zastavují v uzlu hromadné dopravy, od něhož musíte využít k terminálu kyvadlový autobus zdarma.

Z letiště odjíždí taky meziměstské autobusy firmy „Bus Bor Khor Sor“ například do oblíbeného letoviska Pattaya.

Na letiště Don Mueang

Přesun z letiště Suvarnabhumi na Don Mueang je zajištěn kyvadlovými autobusy zdarma. V ranních hodinách jezdí jednou za hodinu, později každých 20 minut. První spoj jede v 5:00, poslední v 0:00. Cesta trvá dle provozu od 50 do 100 minut.

Autobusy zastavují přímo před terminálem.

Mezi lety ze dvou jiných letišť je určitě vhodné mít rezervu minimálně 4 hodiny.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Bangkok Suvarnabhumi

Zavřít boční panel
Hong Kong Přílet na letiště Hongkong

Pro nejlevnější ceny MHD si ve stanici Airport Express u informačního stánku nebo obchodech 7Eleven zakupte Ocotpus Card. Stojí 150 HKD z čehož je 50 HKD záloha na kartu a 100 HKD na jízdné, to je pak o 10% levnější.

Nejrychlejší cesta do centra vede vlaky „Airport Express“ (jízdní řády a další informace). Ty jezdí od 6:00 do 0:45 každých 10 minut, za jízdenku do centra zaplatíte 100 HKD / 308 Kč a jízdní doba potrvá asi 25 minut.

Asi o třetinu levnější jsou početné autobusové linky, které jezdí napříč celým městem. Cesta do centra města trvá obvykle mezi 60 a 90 minutami v závisloti na provozu. Jízdenky se kupují u řidiče přesným obnosem, u linek označených písmenem "A" můžete jízdenku zakoupit i v kancelářích u autobusových zastávek.

Nejlepší variantou s poměrem cena/výkon je cesta autobusem S1, S56 nebo S64 k blízké stanici metra "Tung Chung". Žlutá linka jede po stejné trase jako Airport Express, jen s více zastávkami. Jízdenka na autobus vyjde na 3,60 HKD, na metro do centra Hong Kongu pak na 25,50 HKD (Kowloon za 19,50 HKD).

V noci využijte autobusových linek s označením "NA" (expresní, ceny mezi 40 a 50 HKD), případně "N" (pomalejší spoje, ceny 20-30 HKD). Pro lepší přehled desítek autobusových spojů navštivte přehledné informace na webu letiště.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1V9sECcP8SThoFnBS-8IzxO2sxDA]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Do Macaa

Zhruba půl kilometru pěší chůze po vyznačeném chodníku se nachází přístaviště lodí s přímým spojením do Macaa nebo pevninské Číny (Guangzhou, Shenzhen aj.). Průměrná cena jízdenky se pohybuje od 250 do 400 HKD / 770–1.230 Kč.

Jízdní řády a ceny lodí:

Užitečné dopravní odkazy

Průvodce pro Hong Kong
Průvodce pro letiště Hongkong

Zavřít boční panel
Malajsie Přílet na letiště Kuala Lumpur

Nejrychleji se do centra Kuala Lumpur přesunete vlakem zvaným KLIA Ekspres. Odjíždí co 15 minut a z letiště na hlavní stanici KL Sentral se dopravíte za 28 minut. Během cesty je dostupná wi–fi síť a cena jízdenky činí 55 ringitů, zpáteční po dobu platnosti 31 dnů od zakoupení 100 ringitů. Pokud budete platit v samoobslužném kiosku před vstupem na perón nebo si lístek zakoupíte on–line, získáte 10 % slevu.

Nejlevnější variantou jsou početné autobusy, které odjíždí několikrát do hodiny do mnoha destinací v centru. Jedna jízda vyjde na 10 ringitů a cesta trvá okolo 1 hodiny. Lístek koupíte na stanici přímo na letišti nebo online například přes webové stránky easybook.com.

Z letiště, jak hned díky reklamám poznáte, můžete využít také odvoz díky mobilní aplikaci GRAB.

Přesun na Subang

Z KLIA na letiště Subang (SZB) se dopravíte velmi snadno. Přímé autobusové linky jezdí každou půlhodinu, doba jízdy trvá 1 hodinu a cena jednosměrné cesty činí 10 ringitů.

Průvodce pro Malajsie
Průvodce pro letiště Kuala Lumpur