Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

S blížícím se koncem roku určitě rozmýšlíte, kde jej oslavíte. Chcete-li i tento poslední den v roce strávit v cestovatelském duchu, máme pro vás nabídku v podobě Silvestru v Amsterodamu. Nabídka se skládá ze zpátečních letenek z Prahy v termínu 31.12. a návratem 1.1., luxusního ubytování nedaleko letiště a zároveň blízko veřejné hromadné dopravy a volného vstupu do wellness centra, kde najdete mimo jiné saunu a vířivku. Chcete oslavit Nový rok v Amsterdamu?

Ačkoliv jsem nabídku sestavil na 29 hodin pobytu, můžete si pobyt o cenu pokoje na další noc prodloužit.

Silvestr 2015 v Amsterdamu - jak na to?

Jděte na easyjet.com a rezervujte si letenky v uvedeném termínu. V ceně máte příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm a neomezené váze.

Letenky

  • Letenky Praha ⇄ Amsterdam za 2.481 Kč rezervujte na easyjet.com
  • Termín: 31.12. - 1.1.
Po příletu na letiště vyhledejte kiosek AKO, kde si zakoupíte 24 hodinovou jízdenku po celém Amsterdamu. Nenašli jste? Nevadí, lístek zakoupíte také u hotelu na tramvajové zastávce. Z letiště do hotelu Park Plaza 4* nás však zaveze bezplatný shuttle bus - mapa a časy. Jak jej najít? Následujte cedule "hotel pick-up". Autobus odjíždí každou půl hodinu.

Hotel

  • Hotel Park Plaza **** rezervujte za 2.925 Kč na booking.com
Na hotelu doporučuji hned v první chvíli využít odpočinku v místním wellness centru. Vstup je bezplatný. Na pokoji na vás čeká bezplatný internet a káva s čajem. Jelikož se jedná o evropský 4* standard, kvalita ubytování vás rozhodně nezklame a budete nad míru spokojeni.

Proč tento hotel? Jedná se o 2. nejlevnější možnost v okolí Amsterdamu a zároveň nabízí zdarma shuttle z/na letiště + wellness. Sám bych si jej vybral, další nabídky naleznete taktéž na bookingu.

Veřejná doprava

Doslova za rohem naleznete stanici tramvaje č. 1 jedoucí až do centra města. Pokud ještě nemáte 24 hodinovou jízdenku za 7.50 €, nezapomeňte si ji zde zakoupit a označit. Nyní je čas na vaší fantazii - kde budete odpočítávat poslední vteřiny roku 2015?

Rekapitulace

Na kolik tedy vyjde 29 hodin v Amsterdamu? Zpáteční letenku, noc v 4* hotelu a 24 hodinovou jízdenku na veřejnou dopravu pořídíte za 4.235 Kč!
  • Letenky z Prahy do Amsterdamu - 2.481 Kč
  • 4* Park Plaza hotel s wellness - 1.550 Kč (za osobu vč. daně)
  • 24 hodinová jízdenka - 204 Kč
  • Netradiční zážitek - 0 Kč

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele adume
adume

čau, nevíš ještě o nějaké nabídce na Silvestra ? nejlépe už od 30.12. ? díky moc za odpověď

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele hvavrova
hvavrova

ahoj všem, na madeiře nevím přesně, ale je třeba věřit, byli jsme v únoru na azorech, což je vedle, každý říká, že tam prší pořád, únor je měsíc s nejvíc srážkami a nepršelo nám ani jednou, celou domu jsme kempovali a nemělo to chybu:-)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele medhu
medhu

Minulý týden jsem mluvil s kamarádem co v Amsterdamu žije a je prý je tam ted současnosti docela velký problém s gangem ,který se specializuje na okrádání turistů.(bohužel někdy nezůstalo jen u toho ale došlo i ke zranění)Prý se moc nedoporučuje v noci někde korzovat.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele gh
gh

My máme zakoupen silvestrovský Řím na 11 dní, ale před pár dny byla akce 31.-5.1. za 2600 pro dva zpáteční.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele jirka.balga
jirka.balga

víc takových silvestrovských akcí! :)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele martin.eben.sk
martin.eben.sk

Raňajky za 600 korun na osobu tiež "potešia".. a je mi jasné že moje príspevky ani nezverejníš.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele martin.eben.sk
martin.eben.sk

Toto si Dave už dal trocha mimo: "Doslova za rohem naleznete stanici tramvaje č. 1 jedoucí až do centra města." Odšlapal som si tú trasu cez most niekoľkokrát a poviem ti, nikdy viac, hlavne v noci... Zároveň ráno ide v sviatky a nedele prvá električka veľmi, veľmi neskoro.... Fakt si odkázaný na tie aid do bookingu takto zúfalo?

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Na mapce to vypadalo blízko.. V reálu to vypadá na 10 minutovou procházku https://goo.gl/maps/tb2PnTr1xbG2

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele veronikazigraiova
veronikazigraiova

přesně! oželím hvězdičku a protahnu dovolenku ;-) taky ještě nevím co na Silvestra..

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele kira1
kira1

Konečně Silvestr. Více nabídek prosím :) Florencie, Milán, Monako, Londýn, Barcelona, Petrohrad, Moskva..pokud možno 2-3 noci..a nemusí to být 4*..trojka je taky ok..stejně je člověk pořád venku :)

před 7 lety
Avatar uživatele dita-simcik
dita-simcik

Kiro, není to špatná nabídka. Ale ten, kdo chce strávit Silvestr v některých z evropských měst má dávno nakoupeno. Teď už jsou ceny letenek jiné a ubytování je take drahe. My máme koupen od léta Londýn.

před 7 lety
Avatar uživatele aaaninka_1
aaaninka_1

Moskvaaa! :)

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

V tomto případě je paradoxně 4* nejlevnější, protože se jedná o "letištní hotel". Hotely (i 1*) v centru startují na 4 tisících za noc.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Honem, dokud jsou místa!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Wall Street
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Honem, dokud jsou místa!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Nizozemsko
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko