Jak akci využít?

S blížícím se koncem roku určitě rozmýšlíte, kde jej oslavíte. Chcete-li i tento poslední den v roce strávit v cestovatelském duchu, máme pro vás nabídku v podobě Silvestru v Amsterodamu. Nabídka se skládá ze zpátečních letenek z Prahy v termínu 31.12. a návratem 1.1., luxusního ubytování nedaleko letiště a zároveň blízko veřejné hromadné dopravy a volného vstupu do wellness centra, kde najdete mimo jiné saunu a vířivku. Chcete oslavit Nový rok v Amsterdamu?

Ačkoliv jsem nabídku sestavil na 29 hodin pobytu, můžete si pobyt o cenu pokoje na další noc prodloužit.

Silvestr 2015 v Amsterdamu - jak na to?

Jděte na easyjet.com a rezervujte si letenky v uvedeném termínu. V ceně máte příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm a neomezené váze.

Letenky

  • Letenky Praha ⇄ Amsterdam za 2.481 Kč rezervujte na easyjet.com
  • Termín: 31.12. - 1.1.
Po příletu na letiště vyhledejte kiosek AKO, kde si zakoupíte 24 hodinovou jízdenku po celém Amsterdamu. Nenašli jste? Nevadí, lístek zakoupíte také u hotelu na tramvajové zastávce. Z letiště do hotelu Park Plaza 4* nás však zaveze bezplatný shuttle bus - mapa a časy. Jak jej najít? Následujte cedule "hotel pick-up". Autobus odjíždí každou půl hodinu.

Hotel

  • Hotel Park Plaza **** rezervujte za 2.925 Kč na booking.com
Na hotelu doporučuji hned v první chvíli využít odpočinku v místním wellness centru. Vstup je bezplatný. Na pokoji na vás čeká bezplatný internet a káva s čajem. Jelikož se jedná o evropský 4* standard, kvalita ubytování vás rozhodně nezklame a budete nad míru spokojeni.

Proč tento hotel? Jedná se o 2. nejlevnější možnost v okolí Amsterdamu a zároveň nabízí zdarma shuttle z/na letiště + wellness. Sám bych si jej vybral, další nabídky naleznete taktéž na bookingu.

Veřejná doprava

Doslova za rohem naleznete stanici tramvaje č. 1 jedoucí až do centra města. Pokud ještě nemáte 24 hodinovou jízdenku za 7.50 €, nezapomeňte si ji zde zakoupit a označit. Nyní je čas na vaší fantazii - kde budete odpočítávat poslední vteřiny roku 2015?

Rekapitulace

Na kolik tedy vyjde 29 hodin v Amsterdamu? Zpáteční letenku, noc v 4* hotelu a 24 hodinovou jízdenku na veřejnou dopravu pořídíte za 4.235 Kč!
  • Letenky z Prahy do Amsterdamu - 2.481 Kč
  • 4* Park Plaza hotel s wellness - 1.550 Kč (za osobu vč. daně)
  • 24 hodinová jízdenka - 204 Kč
  • Netradiční zážitek - 0 Kč

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele adume
adume

čau, nevíš ještě o nějaké nabídce na Silvestra ? nejlépe už od 30.12. ? díky moc za odpověď

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele hvavrova
hvavrova

ahoj všem, na madeiře nevím přesně, ale je třeba věřit, byli jsme v únoru na azorech, což je vedle, každý říká, že tam prší pořád, únor je měsíc s nejvíc srážkami a nepršelo nám ani jednou, celou domu jsme kempovali a nemělo to chybu:-)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele medhu
medhu

Minulý týden jsem mluvil s kamarádem co v Amsterdamu žije a je prý je tam ted současnosti docela velký problém s gangem ,který se specializuje na okrádání turistů.(bohužel někdy nezůstalo jen u toho ale došlo i ke zranění)Prý se moc nedoporučuje v noci někde korzovat.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele gh
gh

My máme zakoupen silvestrovský Řím na 11 dní, ale před pár dny byla akce 31.-5.1. za 2600 pro dva zpáteční.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele jirka.balga
jirka.balga

víc takových silvestrovských akcí! :)

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele martin.eben.sk
martin.eben.sk

Raňajky za 600 korun na osobu tiež "potešia".. a je mi jasné že moje príspevky ani nezverejníš.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele martin.eben.sk
martin.eben.sk

Toto si Dave už dal trocha mimo: "Doslova za rohem naleznete stanici tramvaje č. 1 jedoucí až do centra města." Odšlapal som si tú trasu cez most niekoľkokrát a poviem ti, nikdy viac, hlavne v noci... Zároveň ráno ide v sviatky a nedele prvá električka veľmi, veľmi neskoro.... Fakt si odkázaný na tie aid do bookingu takto zúfalo?

před 4 lety
David Eiselt

Na mapce to vypadalo blízko.. V reálu to vypadá na 10 minutovou procházku https://goo.gl/maps/tb2PnTr1xbG2

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele veronikazigraiova
veronikazigraiova

přesně! oželím hvězdičku a protahnu dovolenku ;-) taky ještě nevím co na Silvestra..

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele kira1
kira1

Konečně Silvestr. Více nabídek prosím :) Florencie, Milán, Monako, Londýn, Barcelona, Petrohrad, Moskva..pokud možno 2-3 noci..a nemusí to být 4*..trojka je taky ok..stejně je člověk pořád venku :)

před 4 lety
Avatar uživatele dita-simcik
dita-simcik

Kiro, není to špatná nabídka. Ale ten, kdo chce strávit Silvestr v některých z evropských měst má dávno nakoupeno. Teď už jsou ceny letenek jiné a ubytování je take drahe. My máme koupen od léta Londýn.

před 4 lety
Avatar uživatele aaaninka
aaaninka

Moskvaaa! :)

před 4 lety
David Eiselt

V tomto případě je paradoxně 4* nejlevnější, protože se jedná o "letištní hotel". Hotely (i 1*) v centru startují na 4 tisících za noc.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 51%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 35%
To bude jízda!
ušetříš až 34%
To bude jízda!
4480 starších akcí
Zavřít boční panel
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko