Las Vegas

Letenky do Las Vegas

Na jaká letiště se létá?

Do Las Vegas se létá na 2 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Las Vegas McCarran, North Las Vegas.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Las Vegas?

Běžná neakční cena letenek do Las Vegas je vyšší než například do Los Angeles či San Francisca a pohybuje se kolem 16 000 Kč bez odbavených zavazadel, resp. 18 500 Kč se zavazadly. Více akčních nabídek se vždy objevuje z německých letišť nebo z Vídně, z Prahy se ceny pod 15 000 Kč objeví jen zcela výjimečně a často tak vyjde levněji letět přes Los Angeles s následnou cestou po zemi nebo vnitrostátním letem.

Kde koupit nejlevnější letenky do Las Vegas?

Kvůli velkému počtu různých kombinací doporučujeme ceny a lety srovnat přes náš vyhledávač letenek, kde zároveň můžete nejlevnější nebo nejrychlejší nabídku i koupit. K tomu navíc zkontrolujte ceny přímo na webu aerolinky Condor, která se ve vyhledávači neobjevuje a u níž je šance na levnější lety.

Kdy jsou letenky do Las Vegas nejlevnější?

Akce do Las Vegas se objevují nahodile napříč rokem a není možné jednoznačně určitě období s nejnižšími cenami. Naopak nejdražší letenky pořídíte vždy o letních prázdninách a o Vánocích.

Letenky do Las Vegas nakupujte ideálně alespoň s předstihem 3 měsíců, ceny na poslední chvíli se budou jen zvyšovat.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Las Vegas?

Přímé lety do Las Vegas létají z okolí jen z Mnichova (Lufthansa) a Frankfurt (Lufthansa a Condor). Z Prahy nebo Vídně poletíte s jedním až dvěma přestupy nejčastěji s aerolinkami Delta, KLM, American Airlines, British Airways nebo United.

Jak dlouho se letí do Las Vegas?

Přímý let z Evropy do Las Vegas letí asi 11 hodin. Cesta z Prahy či Vídně zabere kolem 18 hodin dle délky přestupů.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců